Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bízhatok benne hogy terhes...

Bízhatok benne hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2014. okt.6 án volt az utolsó menzeszem ami rendben is volt. De párommal bele kezdtünk a baba projektbe van már egy 3 éves kislányunk de szeretnénk még egy picit. 10 nappal az együtt lét után a következőket tapasztaltam, fáradtság, szédülés, alhasi görcsök, görcsölés most is van de tartok tőle hogy ez már a nem vártat jelzi :( érzékeny mellek, pecsételő vérzésem nem volt. Nem várt menzeszig még négy nap korainak tartom tesztelni, na meg félek a csalódástól, meg fogadtam nem görcsölök rá és tessék most ezen kattogok. Akinek volt hasonló tapasztalata az kérem ossza meg velem.
2014. okt. 29. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben 28naposak a ciklusaid úgy sztem 30-án már próbálkozhatsz 1teszttel.
2014. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi igen én is így gondoltam :)
2014. okt. 29. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia,Nekem is 6-án volt meg,és mi is 10napja voltunk együtt,nekem is pontosan ezek a tüneteim :) remélem babát jelent mind kettőnknek.Nekünk első baba lenne,illetve volt már egy terhességem 2éve csak sajnos elvetéltem 10hetesen..... én is megfogadtam hogy csak akkor tesztelek ha késik,de már azon gondolkozok hogy csinálok egyet vasárnap :)
2014. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szia hát én is bizzom benne, szóritok én péntekig meg probálok várni de aztán lehet hogy holnap elrohanok patikába :) Szorítok neked jelezz hogy sikerült -e ? :)
2014. okt. 29. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia,sajnos nekem ma megjött :( de a következő hónapban már ovulációs tesztet is veszünk hogy biztosan tudjuk mikor kell akciózni :) neked nagyon szorítok,majd írd meg hogy neked sikerűt-e.
2014. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szia hát sajnálom , tegnap reggel teszteltem és sajnos negatív menzeszem még nem jött meg, de sztem 1-2 napon belül jelentkezik. Sok sikert nektek :)
2014. nov. 1. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!