Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alábbiak megnehezíthetik a...

Az alábbiak megnehezíthetik a teherbeesést? Van esetleg valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Sok éve tűröm az ovu fájdalmat, elképesztően szörnyű, mintha késbe ülnék, még a fenekem is sajog, a mensi 1. napja piskóta ehhez képest. Emellett lassan 1 éve csak a jobb oldalon szúr. Jelentheti azt, hogy baj van a bal petefészkemmel, vagy csak a jobb aktívabb? Mellé még ez az iszonyú görcsös, szúrós fájdalom... Vagy ezek nem befolyásolják az esélyeket? Még csak 1. hónapos próbálkozók vagyunk, de ez kicsit aggaszt.

2014. okt. 29. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel miért nem kerested már régen meg a nögyógyászt?!?!?!?


Az ovu"fájdalom" normál esetben max. éppen hogy ßeszrevehetö, nem pedig késszúrásszerü. Ennek valami oka van, ami garantáltan nem egészséges, ezért mindenképpen kivizsgálásra szorul.

2014. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a peteérés mindig fájt, jobban mint a mensi.

Én voltam ezzel dokinál, de soha semmit nem talált.

Az viszont, hogy így éreztem a peteérést, abban segített, hogy mindkét gyerekem hamar megfogant.

Úgyhogy nem árt, ha dokinak megmutatod magad, viszont nem vagyunk egyformák, és valaki a peteérést is nagyon megérzi. Tehát nem feltétlen jelent egyből rosszat.

2014. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nővéremnek is hasonlóan fáj, mégis van családja. Csakhát ők úgy voltak vele, hogy vigyáztak, de annyira nem, így nem számolta a hónapokat.
2014. okt. 29. 13:30
 4/4 Andi8133 ***** válasza:

Sziasztok! :)

Nagyon szeretnék megtudni valamit!Remélem lesz valaki aki tud válaszolni! :)

A férjemmel babát tervezünk! :) Van már egy 7 éves kisfiú! :)

2014.09.22.-én védekezés nélkül voltunk együtt...Aztán október 15.én,22.én,és 23.án....Lehet,hogy csak bemeséltem magamnak,októberben ekkor már olyan nagyon máshogy éreztem magam..A szokásos tünetek megvoltak...Éreztem,hogy terhes vagyok.....De sajnos 24.én megjött! :( :(

Általában max. 4napig szokott tartani nálam... ( sokszor a harmadik napon már semmi nincs )Ez most is így volt! Tegnap 2014.10.29.én megint együtt voltunk védekezés nélkül! És bár tudom,hogy megjöttde mégis úgy érzem terhes vagyok! Folyamatos nyomottság,szédülés,alhas feszülés...stb..

Lehetséges hogy mégis terhes vagyok?? :)

Nagyon köszönöm ha bárki is válaszol! :)

Szép napot mindenkinek! :)

2014. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!