Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó ha minden nap együtt...

Jó ha minden nap együtt vagyunk a párommal, vagy pont ez a baj hogy túl sűrűn?

Figyelt kérdés
Második babát szeretnénk,az ovulációm november 3 esik a naptár módszer alapján,az első baba meglepetésként jött soha nem néztem az ovulációm,de most tervezzük a testvért nagyon szeretnénk!
2014. okt. 29. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Első körben azt mondom, hogy csináljátok úgy ahogy jól esik. Ez szokott a legtutibb módszer lenni. :)

De ha nem megy így, akkor érdemes 2-3 naponta együtt lenni. Legalábbis ez szokott az ajánlás lenni.

2014. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így tudom, h legalább 2 napot célszerű kihagyni h a spermiumok jobb minőségűek legyenek.
2014. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy aki babát akar, az szerelemböl akarja, és ne azért mert hajtja az órája.

A testünk úgy van kitalálva, hogy peteérés környékén fokozottabb a vágya a nönek, és tuti biztos vagyok hogy valamit észlel a férfi is ebböl. Pont ezért is tudnak becsúszni olyan könnyen terhességek, mert akkor nagyon fokozott a vágy, és nem figyelnek az emberek ilyenkor semmire.

Vagy is hallgass az ösztöneidre, és miért kellene együtt lennetek csak azért mert gyorsan gyerek kell. Vágybol legyetek együtt.


Nekünk az elsö baba nehezen jött össze, 1,5 évet vártunk rá. Már orvoshoz akartam menni. elötte gyogyszert szedtem, és tuti az sokat befolyásolt. Mi karácsonykor hoztuk össze az elsöt, amikor teltház volt 3 héten keresztül a házban, nem akartunk ugy sexelni, hogy a szomszédszobába ezer rokon... Aztán egyetlen egyszer hagytak minket félórára egyedül, januárban már nem jött meg.

Másodiknál nem szedtem gyóygszert elötte, így hamar össze jött, ott nem is tudom mikor voltunk együtt.

2014. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyit csináljátok, amennyit kedvetek van, ha nincs gond egyikőtöknél sem össze fog jönni.
2014. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget és a biztatást.remélem sikerül mert nem vesznek vissza a munkahelyemre 2 hete közölték és januárig szeretnék,hogy összejöjjön a kistestvér!
2014. okt. 29. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi kb. 2 naponta voltunk együtt, az első hónapban összejött, bár lehet csak a véletlen. De mi is utánaolvastunk, felkészülve mindenre, tényleg jobb minőségűek a spermák, ha 2-3 naponta bújtok össze.De ennyit a tudományról, ne görcsöljetek rá, sokszor az segít a legtöbbet. Sok sikert kívánok!
2014. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!