Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Monyk kérdése:

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni legkésőbb november végéig! Jössz egy röpke felmérésre? A szeptemberi folytatasa.

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 14:54
 281/289 anonim ***** válasza:
gyönyörű név :)))) P.
2015. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/289 anonim ***** válasza:

Köszi :) Ha Te is megtudod a nemét, írd majd meg :)

Léna

2015. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/289 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Pimpike neked is gratula! Léna nagyon szép nevet választottatok! Továbbra is várom a híreket a pocaklakóitokról! Gyuláné
2015. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/289 anonim ***** válasza:

De jó Titeket olvasni!!!!!:) nagyon örülök a babaváróknak:))) Én úgy vagyok vele, hogy jon ha jönni akar, szóval nem homerozom mar, mert eléggé felemésztett! Nem vagyunk lekésve semmiről sőt...

Nagyon nagyon sok boldogságot kívánok a babaváráshoz!!!

Detty

2015. febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/289 A kérdező kommentje:
Gratula csajok!!! Fantasztikus érzés lehet! Én még nem adtam fel, ez az első Clostys hónapom..Nagyon bízok benne :) Akinek baba van a pocijában Boldog Babavárást, aki még vár rá, Kitartást nekik ;)
2015. febr. 7. 13:21
 286/289 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! Na most jovok az orvostol, vegre megmutatta magat a kis dragam: kislany :)))) remelem mindenki jol van, aki meg nem babasodott annak ezerrel szurkolok tovabbra is, es ha barkinel fejlemeny van, irjatok!!! :) puszi

P.

2015. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 287/289 anonim ***** válasza:

Gratulálok P., üdv a klubban :) Neve van már a csajosnak? :)

Léna

2015. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/289 anonim ***** válasza:

Koszonom szepen :))))))))) Evelin lesz, valoszinuleg, de meg azert gondolkodunk :)))

P.

2015. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 289/289 anonim ***** válasza:

Az is nagyon szép név :) Gratula még egyszer :)

Léna

2015. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!