Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van rá?

Mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdésem a következő:mensi előtti napokban,ha szeretkezünk,akkor van esély babára?Azt tudom h ovu-t kell figyelni,de olvastam,hogy sokaknak jött össze így a baba.És trükközgetni kell,vagy csak simán élni az életet,védekezés mentesen?Melyik az amelyik jobban bevált?



2014. okt. 30. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, lehetseges, de kicsi ra az esely. A trukkozesrol annyit, hogy szerintem eleinte ne figyelj semmit, elmeletben ovu kornyeken amugy is jobban kivanjuk a szexet :), de ha mar par honap utan nem jon ossze, akkor erdemes elkezdeni ovut figyelni, stb, de velemenyem szerint, ha van hozza turelmed, jobb, ha nem feszulsz ra nagyon, csak egyutt vagytok, mikor jol esik :) rengeteg olyan eset van, amikor valaki ezerrel probalkozik, nem jon, es mikor vegre kepes lenyugodni, illetve beletorodik, hogy nem lesz termeszetes uton baba, lombik kell, vagy valami, akkor pikk pakk osszejon spontan. Szoval lehet benne valami, hogy a tulzott odafigyeles es stresszeles hatraltatja a dolgokat :)
2014. okt. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Egy eve probalkozunk mar a bababal, minden fele ovu teszt, minden jonapban terhessegi teszt. Ennyi probalkozas es idegesseg utan ugy dontottunk, hogyha nincs itt az ideje akkor oke. Talaltunk munkat kulfoldon es kikoltoztunk, nem gorcsoltunk semmin. Csutortokon kellett volna megjonnie, ugy voltam vele, hogy megint a szokasos egy ket napos keses. Ma csinaltam tesztet es pozitiv. Csinaltam meg hatmat es az is pozitiv :) szoval tenyleg semmi gorcsoles, tudja a babuci, hog mikor jojjon! :)
2014. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
dejóó!! gratulálok!!! :):):):) hát csak valakinél kell a trükközés valakinél még véletlenül se.remélem a hétvégén énis pozit tesztelek :D
2014. nov. 3. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Szinten tanusithatom, hogy ha megnyugszik az ember, mar jon is a varva vart babuci :)))))) mult honapban sokalltam be az allando idegeskedestol, a homerozestol, es a tesztelgetestol. Elfogadtam, hogy ettol csak rosszabb lesz, en nem tehetek semmit, csak teszem, amit tudok, aztan varok :) Tegnap gyonyoru pozitivat teszteltem, ma reggel meg gyonyorubbet :)))) ugyhogy azt tudom neked tanacsolni, hogy semmikepp ne gorcsolj ra, ne figyelgesd magad minden masodpercben, ne keress tuneteket, csak hagyd, hogy a tested vegezze a dolgat :)
2014. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!