Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miből lesz a cserebogár? :D

Miből lesz a cserebogár? :D

Figyelt kérdés
Komolyra fordítva.pé után egy héttel szeretkeztünk a férjemmel,és hát elment belém,meg másnap is,de hamar kifolyattam magamból mindent.Azért van még esély babára?Valahogy nem gondolkoztam,csak automatice mentem a wcre :-)

2014. okt. 31. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy kifolyt még ugyanannyi esélyed van a terhességre, mintha nem folyattad volna ki.
2014. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
persze
2014. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, azzal te is tisztában vagy, hogy egy héttel korábbi peteérésből soha nem foganhat baba, mert a petesejt 24, (max 36-48 óráig) életképes.


Akkor foganhatott ebben az esetben babátok, ha nem sokkal a szeretkezés előtt, vagy max pár nappal utána volt esetleg egy spontán peteérésed, amiről nem tudsz.

2014. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát hivatalosan naptár szerinti pé-t néztem,nem tudom pontosan mikor volt.hát kíváncsi leszek,úgy számoltam(max értékekkel) h legkésőbb jövőhét pénteken ágyazódik be.Akkor kéne megjönnie.hát izgulok :)
2014. okt. 31. 12:24
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Ha babát szeretnétek, és csak a naptárra hagyatkozhatsz, mert nem veszed észre magadon a peteérés jeleit, akkor szerintem érdemes lenne ovulációs tesztet használnod.


(Aukciós oldalakon nagyobb tételben töredék áron beszerezehetők a drogériákhoz képest)

2014. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
először nem értettem a kérdés címét, de most már értem. pont annyi eszed van mint a cserebogárnak.
2014. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó,már ne is haragudj,de szerintem nem sértettelek meg semmivel,tehát légyszíves keress magadnak mást,akit oltogathatsz!Kösz

Előtte szóló: ez jó ötlet,és többnyire megbízhatóak?Mondjuk én nem akartam ennyire rágörcsölni,spontán szerettem volna.ez az első próba volt,még át kell,hogy álljon az agyam erre :-)

2014. okt. 31. 12:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez volt az első alkalom hogy beléd élvezett?
2014. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen,eddig nem akartunk babát,így hát védekeztünk :)
2014. okt. 31. 13:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor értem a lelkesedést!:)Simán lehetsz terhes ,ha ki is folyt.Sok sikert:)
2014. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!