Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhatja ezt a palastfu tea?...

Okozhatja ezt a palastfu tea? Vagy terhessegre gyanakodjak?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlo utan rendszertelen lett a ciklusom,igy ebben a honapban ovutesztelnem kellett,es azota napi ketszer palastfu teat innom.ma a hetedik nap azota.a pattanasok most nem jottek ki rajtam,de idonkent suru kremes feher folyasom van par napja,ma reggelre 37,4-re ugrott a hom (ax elmult napokban 36,8-9) ,ket napja iszonyu faradt vagyok,most pedig erosen szur a hasam alja,de tenyleg egeszen alul,inkabb a huvelyemben.ez lehet a teatol? Most mit csinaljak,hagyjam abba?
2014. nov. 1. 19:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Pontosítok:most estere elmult a hasfajas,viszont megjelent nehany piros pattanasszeru fajo potty az arcomon.
2014. nov. 1. 21:08
 2/4 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy a tea okozza. terhes nem lehetsz?
2014. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elvileg lehetek,de kicsi ra az esely,es az itteni hozzaszolasok alapjan meg nem lehetnek tuneteim.esetleg allergia a teara,vagy valamilyen zavart okozott a hormonhaztartasomban? Persze a babanak is orulnek,csak meglepo lenne.
2014. nov. 1. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Mikorra nem várod?

Én is iszom a palástfüvet,de Nekem nem okoz ilyen tüneteket a tea.Én akkor éreztem ugyan ezt mint Te 2éve amikor teherbe estem.

Szerintem baba lesz a dologba :).

Szurkolok nagyon és ne hagyd abba a teát :)!

2014. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!