Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyomás hatására sárgás,...

Nyomás hatására sárgás, barnás váladék ürül a mellemből és a jobb oldali meglehetősen fáj is, éjszaka alig tudtam aludni tőle, terhességre gyanakodjak vagy inkább hormonproblémára?

Figyelt kérdés
A párommal a menstruációm után pár nappal voltunk együtt úgy, hogy belém is élvezett, egyébként megszakítással szeretkezünk. Ez a váladékozás tinédzser korom óta jelentkezik, de korábban átlátszó volt. 10 hónapja hagytam abba a szoptatást, de ha megnyomom a mellem még mindig váladékozik, sötét, sárgás-barnás színű. Pár napja borzasztóan fáj a jobb mellem, magától is, de ha megnyomom az egyik oldalát akkor meg pláne. A bal csak akkor fáj ha esetleg megnyomom. Voltam endokrinológusnál, kiírta a vérvételt ill. az ultrahangot is (mell ultrahang) de csak január 14-re kaptam időpontot. Nincsenek terhességi tüneteim, most 14-re várom a menszeszem, de az túlzás, hogy várom mert össze-vissza jelentkezik. Legutóbb egy hónapot késett. Ti mire gondoltok?
2013. dec. 13. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
hormon probléma. a prolaktin szinted nem állt vissza. menj el nögyógyászhoz ö majd elküld várvátelre.
2013. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hormonprobléma, de normális esetben is ürülhet tej a szoptatás után akár 1-2 évvel is. A mellfájdalom miatt viszont aggódnék, nem-e maradt vissza valami gyulladt tejcsatorna... Mert ha igen, akkor abból is jöhet a sárgás-barnás váladék, nem bűzös ez a váladék? Mert ha igen, akkor az fertőzésre gyanús. Amúgy én sem szoptatok már, nyomásra sárgás váladék még jön, de a nőgyógyászom erre a fentieket mondta.
2013. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!