Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi Lombik programban veszünk...

Mi Lombik programban veszünk részt, meg volt a beülti is, (2 babocát kaptunk vissza). Ma vagyok a 17 napon de negatív a teszt. Lehet meg baba?

Figyelt kérdés
Nincsen vérzés, folyás. Lényegében semmi bajom nincsen. De nem értem.. Légyszi Segítsetek...

2014. nov. 2. 06:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos sok joval nem biztatlak. Fogamzas, ebben az esetben beultetes utan 10 nappal minimum mar halvany csiknak kellene lennie, 17 nappal kesobb pedig jol lathatonak. Sajnalom!
2014. nov. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De semmilyen tünetem nincsen. A doktornő igaz azt mondta amikor 14 nap után negatívat teszteltem, ne aggódjak és ismeteljem meg hétfőn,csak hat nem,tudtam addig várni.. :( Igazából nem görcsölök rajta, csak nem értem
2014. nov. 2. 07:49
 3/13 LadyLoss ***** válasza:
Ha szedsz utrogestant akkor lehetséges, hogy amíg azt abba nem hagyod addig nem jön meg. Nekem is így volt többször.
2014. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem is néznek,HCG-t? :( És ha abbahagyom az utrot és megjön, mennyi idő múlva kaphatok vissza a fagyi babát?
2014. nov. 2. 09:42
 5/13 anonim ***** válasza:

Sajnos valoszinu,hogy az a teszt jol mutatta:-( ennyi nap utan mar jeleznie kellene,ha sikerült!

Az utrogestan miatt nem jon meg,vagy késik...nekem is kitolta a verzesemet.

A rokonomnak 3honap pihit javasoltak a beültetés utan,aztan a következő sikerült is nekik.

2014. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Nekem is így volt, aztán abba kellett hagynom a gyógyszereket és meg is jött! Hcg vérvételre se kellett menni!
2014. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekünk ez a második próbálkozásunk, az első nem sikerült, de az teljesen másképpen szakadt meg, voltak akkor közben is vérezgetések, most meg semmi. Mi 7 hónap szünetet tartottunk közte,igy lett 6 szépen megtermékenyült babuci, 2 kaptam vissza ,4 pedig le lett fagyasztva. Ha ez nem sikerult akkor Őket mikor kaphatom vissza? az gondolom nem 3 hónap
2014. nov. 2. 12:10
 8/13 LadyLoss ***** válasza:
100%
Nekünk a Bp.-i Kaáliba úgy volt, hogy akár a következő hónapban is lehetett kérni a fagyasztott embriós beültetést, de akkor nem TB támogatott verziót kellett kérni, hanem önköltségeset. Ez 60 ezer forint volt. Így ez nem számít bele az 5 finanszírozottba. Máskülönben 3 hónap a várakozási idő, vagy még több, ahogy az orvos tud adni időpontot.
2014. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :)
2014. nov. 2. 12:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nem hiszem,hogy ennyi idő után a teszt már nem lenne pozitív, ha megtapadt(ak) volna.

A progeszteron pótlástól nem jön meg szerintem.

2014. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!