Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy nappal mensi előtt...

Ha egy nappal mensi előtt negatív a teszt, akkor már tuti eredménytelen a hónap, ugye?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Mivel MINDEN teszt kimaradt mensi UTAN,mutat eredmenyt igy nem, nem biztos. Haeznalqti utasitas jo barat!
2014. nov. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ezerszer leírták már ezen az oldalon, hogy mensi UTÁN!!
2014. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Annyira unom már az ilyen kérdéseket...kimaradt mensi után kell tesztelni, mit nem lehet ezen megérteni?? Én elhiszem, hogy nagyon szeretnétek babát, de menses előtt nem érdemes tesztelni!
2014. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miből ered ez a nagy fokú feszültség benned? Nehogy infarktust kapjatok, amiért egy nappal előtte mertem csinálni egy tesztet, atya ég! Komolyan súlyos lelki problémátok lehet, ha egy nektek ennyire nem fontos kérdésen így ki tudtok borulni. Egyrészt nem kötelező rá válaszolni, simán tovább lehet tekerni. Másrészt az adott válaszok, akár névvel, akár anélkül, jellemezik az adott embert. Köszönöm, hogy elmondtátok, amit gondoltok, de azért javaslom, nézzetek magatokba, honnan ered ez a feszültség, mert ha egy ilyen apróság képes ezt kiváltani, akkor a nagyobb dolgokkal mi lesz?
2014. nov. 2. 09:58
 5/8 A kérdező kommentje:

"...mit nem lehet ezen megérteni?"


Nem az öt éves kisgyereked vagyok, ezt a stílust kikérem magamnak! Legközelebb akkor beszélgessünk, ha a minimális tiszteletet kirántottad a zsebedből!

2014. nov. 2. 09:59
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó, utána nézünk a feszültségeink okának, te meg nézz utána az értelmi képességeidnek! Millió egyszer lehet olvasni, hogy elmaradt menstruáció után kell elvégezni a tesztet. Ha ezt nem érted, akkor nálad nagy bajok vannak.
2014. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Igaza van a kérdezőnek,hihetetlen milyen agresszíven és tiszteletlenul tudtok válaszolni!Egyaltalan minek is írtok neki???A kérdésére hasznos választ nem adtatok.Én meg annyira unom az ilyen embereket ezen az oldalon...


Kedves kérdező!

Én 5éve jártam így a középső gyerekemmel.Jott a szülinapom,és szerettem volna tudna van e baba,az alkohol fogyasztás végett..26napos ciklusaimnal a 25.napon -lett a tesztem,nem is gondoltam utana további tesztelésre.Aztan 4nap mulva meg mindig csak gorcsolgettem,verzes sehol.Akkor a 29.napon mar deli vizeletbol eros pozit teszteltem!

A 3. gyermekemnel pedig nem várt elott 6nappal lett pozi tesztem.

Szoval ne add meg fel,2 naponta tesztelj!sok sikert!

2014. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Van, amire nem érdemes már reagálni, mert szinten aluli...


Köszönöm a hasznos választ!

2014. nov. 2. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!