Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 nappal a nem várt előtt...

2-3 nappal a nem várt előtt Fertinetes One Step 10-es teszt negatív. Akkor már felejtős, igaz?

Figyelt kérdés
Nagyon reménykedtem, hogy most sikerült, főleg, mert nagyon tömörek, teltek, nehezek, kemények a melleim, fájnak a mellbimbóim és 2 napja folyamatosan émelygek, hol jobban, hol kevésbé. Ha ez most negatív lett, akkor viszont már nem sok esély van, ugye? Szedtem ebben a hónapban clostit, lehet, hogy az okozhatja a tüneteket, bár eddig nem voltak.
2014. júl. 11. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de mi a fenének tesztelgetsz, ha még meg se kellett volna jönnie? Baromira ráérsz még a teszteléssel.
2014. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Igaza van az elsőnek. Minek tesztelsz nem várt előtt? Még a nemvárt napján is lehet negatív, terhesség esetén is.
2014. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2-3 nappal a nemvárt előtt még a 10 - es tesztek nagy része is negatív, az a ritkább, ha látszik valami! Tudom, hogy sokan írják, hogy a 9 - 10 dpo - n pozit teszteltek, de ez a ritkább. Általában a nemvárt napján vagy utána lesz pozitív a teszt.
2014. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is 2 nap múlva kell megjönnie,a 10-es teszt negatív:(

Jóstesztelek is,az napról napra erősebb,de nem tudom,hogy ez jelent-e valamit...

2014. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

uccsó vagyok:

én is szedtem clostit ebben a hónapban,de nekem semmi extra tünetem nincs,ha csak az nem,hogy ma reggel óta mindjárt megjövősen fáj hasam,de ez akármi lehet,ugye...

2014. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tudom, igazatok van, nem kéne tesztelni, de sajna nem vagyok a türelem szobra, és ahogy a 3. válaszoló is írta, annyit olvasom itt, hogy a 10-11. dpo-n pozi lett, hogy gondoltam, hátha...

Utolsó, én egyszer voltam már terhes, csak sajnos elhalt a terhességem. Akkor jósteszteltem, nekem bejött, pozi volt LH, később a HCG is. Most nem jóstesztelek, de sajnos nagyon nehezen várom ki a nemvárt napját, annyira szeretném, ha újra sikerülne.

Köszönöm a válaszaitokat, igyekszem azért nem nagyon reménykedni, de hátha mégis lesz még ebből valami.

2014. júl. 11. 11:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

uccsó vagyok:

én is türelmetlen vagyok,azért tesztelgetek.

Neked hány nappal előbb lett pozitív a jósteszted mint a hcg?

Nekem az a furcsa,hogy már 2 napja pozi ,a hcg-n meg totál semmi.Ennyivel előbb jelezné?

2014. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elmaradt mensi utan 2 nappal lett pozitiv a tesztem (jos tesz negativ).Mondjuk en elszor,akkor teszteltem,amikor nem jott meg,meg is lepodtem,hogy negativ,mert en akkor mar biztos voltam benne,hogy babat varok.

Turelem. :)

2014. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én is 3 nap múlva hétfőre nem várom, mai 10-es one step negatív...de nekem ebben a hónapban később volt ovum, mint szokott...ciklus 20. napján...(ovu teszt, erős tojcsis nyák mutatta, + egyértelmű ovus fájdalom)...28 naposak a ciklusaim...fura..de majd kiderül mi lesz...
2014. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, kénytelen leszek kibírni, talán lehet még valami ebből.

Fúú, én arra már nem emlékszem pontosan, hogy hány nappal előtte volt pozi a jósteszt, fél év telt el azóta a terhesség óta. Azt tudom, hogy talán a 8-9. dpo-n kezdtem el a jósteszteket, akkor 4-et csináltam, az első kettő nagyon halovány volt, utána lett erősebb a következő 2. Az utolsót pár nappal később csináltam, talán a hcg teszt előtti napon, vagy két nappal előtte, nem tudom.

2014. júl. 11. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!