Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén is volt...

Terhesség esetén is volt nektek hangulatingadozás nemvárt körül? Érzékenység, idegesség, rosszkedv pms szerű érzés?

Figyelt kérdés
A 4. Hetre ertem, amikor meg kéne jonnie.

2014. nov. 2. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan ezek :D foleg a pms, nagyon eroteljesen. Pedig nekem nem szokott elotte se cici fajni, se semmi. Allandoan bent volt a betet, mert azt hittem, rogton elont a ver, aztan mindig meglepodtem, hogy sehol semmi.. teszt nemvart utani napon gyonyoru eros pozi lett :)
2014. nov. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En most konkretan a hangulatra gondolok, nem a fizikai tunetekre. Amugy ez az extra erzekenyseg es idegbaj mellett a hasam gorcsol egy hete. Holnap (nem )kell megjonie.
2014. nov. 3. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Az erzelmi reszt nehez megallapitani, mert annyi minden okozhat stresszt, idegesseget... igen, nalam is volt ilyen, hogy egyik pillanatban tiszta depi voltam, aztan meg olyan felemelo boldogsag ontott el a legerthetetlenebb helyzetekben... plusz elofordult, hogy teljesen indokolatlanul kotekedtem a parommal, tok ertelmetlen dolgokon. De ez tenyleg lehet barmilyen rossz behatas, aggodalom, ami igy jon ki, menzi elotti feszko is, meg terhesseg is. Onmagaban nem tunet :) drukkolok
2014. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nem, nem voltam idegbajos:) Se érzékeny,sem rosszkedvű:)
2014. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a negatív érzelmi tünetek később, a 6. hét környékén jelentkeztek az émelygés, szagundor tünetekkel egyidőben. A 4. hétre még nem jellemző szerintem.
2014. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!