Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
17.én kellett volna megjönni a mensimnek, nem jött nem is görcsölök semmi..ma viszont egy kicsit barnázok de semmi görcs csak a mellem nagyon érzékeny.. a mai tesztem negatív..lehet ebből baba? Vagy már a tesztnek erős pozinak kéne lennie mindenesetben nem várt után 3.napon esti pisiből?

2014. okt. 20. 23:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Az attól függ mikor fogant a baba.Lehetett később ovulációd,és így később is megfoganhatott.

Én azt mondom,hogy ha egy hét múlva is negatív lesz a teszt,akkor már ne reménykedj. :(

2014. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Nekem a fiamat 14 nap után mutatott erős pozítívat a tesztem. Nyilván nem ez az általános de előfordul.
2014. okt. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Ha megmarad a barnázás v esetleg halvány rózsaszín folyás akkor van esély nem?..Jajj de izgulok, ha holnap reggelre (bocsánat a kifejezèsèrt) nem önt el a vér akkor szerintem nem fog már megjönni.
2014. okt. 21. 00:08
 4/38 A kérdező kommentje:
És igazából én soha nem szoktam barnázni előtte.. előtte 2 nappal már erős görcsök aztán pedig jön..
2014. okt. 21. 00:12
 5/38 anonim ***** válasza:

A negatív teszt ilyenkor még nem mérvadó, de a barnázás sem igazán. Én mielőtt teherbe estem, több hónapon keresztül is produkáltam fura tüneteket, amelyeket utólag úgy értékelek, hogy valószínűleg megfogantam, csak valami oknál fogva nem maradt meg.

Úgyhogy ha megmarad a barnázás, ha nem, mindenképp jelenthet terhességet, csinálj néhány nap múlva még egy tesztet.

Szorítok! :)

2014. okt. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) ha holnapra nem jön meg tuti h nem stimmel valami..
2014. okt. 21. 01:07
 7/38 anonim ***** válasza:
amig faj a melled addig nem jon meg . ezt figyeld meg de nekem bevalt . Adiig csak barnazol egy kicsit . . aztan ird meg mi lett
2014. okt. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Én pozitív teszt mellett barnázok, nem tudom mi lesz. Majd írj!
2014. okt. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Ma már nem barnázok.. és nem is jött menszi sem
2014. okt. 21. 13:24
 10/38 anonim ***** válasza:
jon majd ne aggodj es ha nem akkor menj dokihoz
2014. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!