Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet a beágyazódás?

Ez lehet a beágyazódás?

Figyelt kérdés
kisbabát szeretnénk,szerdán voltunk együtt a barátommal.tegnap éreztem szúrkáló érzést,de nagyon kevés ideig,pár mp.lehet akár a beágyazódás?mert nekem korainak tűnik.

2014. nov. 3. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nagyon kevés idő, és nagyon korár. 2 hét a beágyazódás.
2014. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A beágyazódás nem 2 hét, hanem 1, 2 hétnél már vagy a vérzés jön meg vagy a pozitív teszt. De picit még így is korainak tartom.
2014. nov. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én mindenhol 2 hetet olvasok, és nekem is akkor volt jel.
2014. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát ezaz,hogy énis 7-10napot olvasok...ha péntekig semmi akkor no baba.de akkor ezek szerint ez nem az volt tegnap :(
2014. nov. 3. 08:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor számolj kicsit utána. Ovuláció jellemzően a kövi menstruáció előtti 14. napon van. Ha akkor megtörténik az együttlét és megtermékenyül a petesejt, akkor rá 2 hétre még csak beágyazódik??? Akkor mi alapján mutatja ki a teszt a babát, ha a szervezet még el se kezdte termelni a hcg-t.
2014. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a pé egy hivatalosan számolt dolog.minden ember szervezete más és más.lehet h nem a 14.napom volt...ez az első hónap mikor próbálkozunk.nemtudom mikor van/volt pé-m,mert eddig sose figyeltem.ha most megjön utána elkezdek hőmérőzni,h legalább be tudjam lőni.
2014. nov. 3. 09:20
 7/7 anonim ***** válasza:
14. napon akkor van kb. ha normális 28 napos a ciklusod. Ha hosszabb akkor később van pé, ha rövidebb akkor meg korábban.
2014. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!