Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha napközben, már délelőtt is...

Ha napközben, már délelőtt is felmegy a hő hőemelkedésig az azt jelenti, hogy lehet, hogy sikerült teherbe esni? Miért reggel kell hőt mérni a hőgörbéhez?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért reggel kell, mert akkor egy hosszabb nyugalmi állapot után méred. Napközben meg erre ritkán van lehetősége az embernek.
2014. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Napközben sokminden befolyásolja a testhőt, akkor már nem mérvadó az eredmény. Alvás után, mozgás nélkül mért, reggel, az egy relative korrekt eredmény.
2014. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Napközben nekem is simán felment általában,de reggel csak akkor ha terhes voltam.
2014. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A testhő emelkedése napközben mitől lehet?
2014. nov. 3. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen hónapom, én is azt hittem, hogy baba lesz, de nem lett. Viszont az is igaz, hogy mikor baba lett, akkor is fent volt napközben 37 fölött. Magyarán ez semmit nem jelent.
2014. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
mozogsz, izgulsz, mérges vagy, boldog, eszel, iszol....ezek mind befolyásolják a hőt.
2014. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!