Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, aki menstruált...

Volt olyan, aki menstruált rendesen, negatív tesztjei voltak, és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elsőre hülyeség az egész, de mégis hallottam ilyen esetekről... Kérlek, kíméljenek a bunkó válaszolók, nem vagyok bolond, csak kíváncsi vagyok.
2014. okt. 6. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is nagyon ritka, hogy valakinek megjön terhesség esetén (mármint úgy rendesen, hogy nem tűnik fel neki, hogy esetleg terhes lehet), és az is állati ritka, hogy egy teszt nem mutatja a terhességet. A kettő együtt meg kb. elenyészően kevés eset. Elképzelhető, hogy valakire ráesik egy hőlégballon, miután belecsapott a villám, csak ritka.
2014. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én voltam igy. De sajna nem maradt meg a baba....
2014. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi történt? Sajnálom :(
2014. okt. 6. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 4 gyermekem van, mind a 4-nél így voltam. Sokszor emiatt sem volt pontos, hogy hány hetes vagyok.
2014. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem nincs ilyen tapasztalatom, de kiváncsi vagyok. Megjött, viszont 2 napja rosszul vagyok: nagyon hányingerem van, nincs semmi étvágyam, és amit megeszem, annak sem érzek kb. semmi ízét. Szédülök, néha ráz a hideg, aztán lever a víz. Lehet, hogy más betegség vagy időjárás áll a háttérben, még nem mertem tesztet csinálni, mivel menstruáltam, ezért hülyeségnek tartom...de hát ki tudja...:)
2014. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!