Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetnék de mégse...

Terhes lehetnék de mégse vagyok? Hogy van ez? Van okom félni?

Figyelt kérdés
Ma volt védőnő az iskolánkban és szó volt a szexről és a terhességről. A barátommal 1 éve vagyunk együtt és 3 hónap után lefeküdtünk és akárhányszor együtt vagyunk a puncimban van a farka mikor elélvez. Tehát ami kijön neki onnan az belemegy az én puncimba. Amit ma mondtak azok szerint már gyereket kéne várnom? Vagy én értettem valamit rosszul? Mitől függ ez? Mit kell tudnom erről?

2014. nov. 4. 22:18
 1/5 anonim válasza:
100%
B@ szni tudsz de hogy lesz a kisbaba nem?
2014. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha nem védekeztek, se fogamzásgátló, se óvszer, akkor nagy eséllyel lehetsz terhes. Viszont ha nem olyan periodusban vagy, ez kikerülhetö. Biologia anyag általános iskola!! 16/L
2014. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
11 évesen még nem kéne "szexelni"
2014. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez kamu kérdés.Nem lehet valaki ilyen buta.
2014. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ezekről a témákról tartanak nektek kedves kérdező előadást, akkor valószínű áltaános iskolás lehetsz, max 14 éves.... Hogy a fenébe van az, hogy valakik már úgy szexelnek, hogy azt sem tudják, hogyan működik a testük, és az egész szexuális folyamat....


Csak gratulálni tudok kedes kérdező, és nagyon remélem, hogy nem vagy terhes....

2014. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!