Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezdek félni! Mostanában...

Kezdek félni! Mostanában olyan dolgokat látok amik nem lehetnek ott. Olyat hallok ami lehetetlen?

Figyelt kérdés

1,Ott aludtam a nagyimnál 11 évesen és egy női alakot látok a sarokba(este mindig felkellek úgy 3 óra körül pár percre majd visszaalszok)

2.,Múltkor láttam valamit kiemelkedni az ágyam mögül,olyan fénycsóvát a tükörben.

3.,Hallom a tesómat sírni...de a tesóm egy hetes táborban van!!



2014. júl. 23. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Kellett neked annyi horrort nézned! Megérdemled!
2014. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kevered az álmaidban látottakat a valósággal, vagy félálomban vagy.
2014. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
64%
Nem lehet hogy a nagyi nem tejet adott este elállás előtt hanem pálinkát? Vagy a süti volt a ludas!!
2014. júl. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Vannak akik nem hisznek a természetfeletti dolgokban és vannak akik igen. Nézőpont kérdése hogy bolondnak néznek vagy elhiszik amit írsz. Magam részéről hiszek az ilyenekben és több hasonló dologról halottam az ismeretségi körömben. Egyáltalán nem tartom lehetetlennek az ilyet. Hallgass a megérzéseidre és ne gondold túl a dolgokat! A legfontosabb hogy ne ijedj meg, nem tudnak neked ártani és valószínűleg nem is akarnak. Ne félj!
2014. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Karanyicz Hugi válasza:
100%
Szellemek léteznek!! De nem kell félned mert ha gonosz szellem lenne akkor nem csak láttad/hallottad volna hanem valamit biztos csinálna veled.. Nálunk is vannak szellemek de tőlük nem kell félni. Vagy ha nagyon parázol tőlük akkor hívjatok egy szellemirtót vagy hasonlót. :)
2014. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!