Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat teszteltem a napokba...

Pozitívat teszteltem a napokban. Két hét múlva megyek orvoshoz. Ő ajánl terhesvitamint vagy akár elkezdhetem már most? Jelenleg folsavat szedek.

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire a doki lát, a magzat nagy része már kialakult. Már rég szedhetnéd, hónapokkal teherbeesés előtt is, mivel a lényeg épp most történik vele. Kezd el szedni, majdnem tök mindegy, melyiket!
2014. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak, válassz egyet és kezd el szedni. A folsav a lényeg, főleg az elején.
2014. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szedjel szerintem is:)
2014. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Megyek is a patikába.
2014. nov. 5. 10:00
 5/7 anonim ***** válasza:
A folsav nagyon jo, vitamin is segit h megmarafjon, nekem verzesnel javasolta a.doki h szedjek vmit, meg magneziumot is vegyel :-)
2014. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a legnagyobb kiszerelést vedd meg, bármelyiket választod. Nekem pl. az Elevittől eszméletlen székrekedésem lett, a Femibiontól semmi bajom.
2014. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszönöm a válaszokat.Elevit terhesvitamint vettem 30db-os kiszerelésben meglátjuk...és magnéziumot is.
2014. nov. 5. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!