Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1hónapja spontán elvetéltem,...

Picimama22 kérdése:

1hónapja spontán elvetéltem, hiába kaptam ulrtogestan kupot (5h5naposan). Mivel nem kellett beavatkozni, probalkozhattunk tovább, nem kellett várnunk. Kérdésem, ha most gyanítom hogy várandós vagyok ismét elkezdhetem az ultrogestant?

Figyelt kérdés
Köszönöm a választ

2014. okt. 24. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem el is kellett kezdenem, ahogy pozitív lett a teszt. De én Duphastont is kaptam. Megmaradt a baba.
2014. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kéredző vagyok!Köszi a gyors választ,pozi tesztem még nincs,ma lennék 4h2napos ha terhes lennék..gondolom pozi teszt előtt semmikép se kezdjem szedni?
2014. okt. 24. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Az orvosod mit mond? Nehogy már mi mondjuk meg!
2014. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy vagy, van baba?

Ne haragudj, csak most néztem be újra. Nekem azt mondta a dokim, hogy lehet előbb is szedni.

1.

2014. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!