Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16-hetes vagyok, látja de nem...

16-hetes vagyok, látja de nem tudja a doki a nemét. Volt így más is?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy dodorodik valami de csíkokat is lát.Fiúnál nincsenek csikok.De nem tudja 50-50 %.

12-heti uh n 4d ben fiút jósoltak de nem tudták biztosra mondani.

Szerintetek?



2014. nov. 5. 11:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez rossz kategória...
2014. nov. 5. 11:57
 2/6 anonim ***** válasza:
A nagyajkak is tudnak dudorodni, szóval ha csíkokat látott a doki akkor nagyon valószínű, hogy kislány.
2014. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egészen a 24.hétig bizonytalan volt, mert az elején ugyanígy nem lehetett eldönteni, utána meg annyira elbújt.
2014. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a dokim nekem is látott csíkokat (3db-ot), pedig utóbb kiderült fiú a Drágám.

Meg is mutatta nekem is a csíkokat... hogy akkor azok mik voltak, azt csak a jó ég tudja.

Várj még egy kicsit a 18. hét körül, a nagy genetikai vizsgálaton, ha engedi magát láttatni, már biztosabb lesz.

2014. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is 24. héten derült csak ki.. :) addig csak tippelték a lányt, aztán megerősítették.
2014. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menjetek el 4D re.ott mar biztos megmondja a kicsi nemet :)
2014. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!