Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lenne a problémám hogy...

Az lenne a problémám hogy július 9 volt meg utoljára. Pár napja rosszul vagyok, hányinger, hányás, émelygés, mellem fáj, hasam görcsölget, Szerintetek terhes lennék, teszt vagy doki látná már?

Figyelt kérdés
Augusztus 4-5 kéne megjöjjön,létezik 20 nap elteltével már jelentkeznének a tünetek?
2014. júl. 28. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy mikor volt az az együttlét amiből feltehetően fogantatás lett. Ha közvetlenül menstruáció után akkor talán már láthatna a doki (egy nagyon jó ultrahanggal, nem sztk-ssal) felritkulást esetleg petezsákot. Ha későbbi együttlétről van szó akkor kizárt hogy bármit is lásson, mondjuk akkor a tünetek is túl koraiak hiszen akkor még a beágyazódás sem fejeződhetett be.
2014. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
9.én jött meg akkor voltunk együtt meg 11.én meg 18-19-20 amiből lehet baba....
2014. júl. 28. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:

A 9 és a 11-i együttlétből már talán kimutatná a teszt.

Ha a 18-19-20-i együttlétekről beszélünk akkor még a tünetek is túl koraiak hiszen akkor még a beágyazódás sem fejeződött be. Ha mégis az utóbbi együttlétekből lenne sikeres megtermékenyítés akkor a nemvárt napjánál előbb nem érdemes tesztelned, mert terhesség esetén is fals negatív eredményt kapnál.

2014. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 rejtjel ***** válasza:
23%
Mivel a peteérés a legtöbb esetben a 14. ciklusnapon van, nálad valószínűleg 23.-a körül volt. Nem valószínű, hogy terhes vagy. A hányinger, hányás stb. tünet amúgy is csak később jön. A mellfeszülés, stb. premenstruációs szindróma is lehet.
2014. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És az hogy eddig ezek nem voltak egy peteérésnél,egy havinál sem?? most lettek ezek a tünetek és maradnak napi szinten...meg ez a két fiamnál hogy nagy-wc az keserves eddig semmi problémám nem volt csak terhességek alatt ...és most megint kinlodok vele..
2014. júl. 28. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a 4-e válaszolóval ugyanis nem gépek vagyunk, nem mindenkinek egyformán ugyanúgy a 14. napon van peteérése, ráadásul extra peteérés bármikor előfordulhat. Ha a 9 vagy 11-ei együttlétből sikerült a baba akkor érezhetsz akár már tüneteket, de persze ne éld bele nagyon magad, nehogy túl nagy legyen a csalódásod, ha mégsem vagy terhes.
2014. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok! érdekelne a véleményetek persze megyek dokihoz!! de elötte érdekelne a ti véleményetek is....továbbra is hányinger,meg émelygés, mellem fáj..de most kellett megjönnie hétfőn nekem elkezdőtt szombaton azóta is vérzek és 5 napig szoktam max...de ha szeretkezünk párommal jobban elindul a vérzés aztán semmi....nem értem nem görcsölök!! mensikor se görcsöltem....szerintetek mi lehet ?? méhen kivülire nem gondolnék mert olvastam és mondta egészségügyis barátnőm az alhasi görcsök meg éles nyilaló fájdalom és nem mulik el ....ha egyszer elkezd görcsölni...
2014. aug. 6. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!