Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20. ciklusnapon 10mm endom,...

20. ciklusnapon 10mm endom, douglasban folyadék nem látható. Ez jó? A doki szerint igen.

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az orvos szerint igen. Akkor minek kérdezel itt nem orvosoktól.

Ha vki azt mondja h nem akkor másik orvost keresel? Nem gondolod h inkább az orvosnak kéne hinned és nem az itt irogatóknak!!! Van itt minden korosztály és te nekik hiszel és nem az orvosnak??!!

2014. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hú de paprikás vagy így csütörtök délelőtt! :)

Megbízom az orvosomban, szültem már nála egy gyereket, most is azt mondja, nyugodtan ráállhatunk a babaprojektre, mert szerinte minden rendben. Amúgy szerintem is, csak még megerősítést várok, annyi mindent olvas az ember.


Ha nem tudsz normálisan válaszolni, minek írsz? Rengetegen kérdeznek még hülyeségeket itt (Pl. tényleg pozi a teszt? és stb.) szerintem ennyi nekem is belefér.


Szóval dobj be egy felest, vagy igyál egy teát, nekem mindegy, csak higgadj le, mert a stílusod bicskanyitogató.

2014. nov. 6. 10:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért vagyok amúgy bizonytalan, mert olvastam már olyat is, hogy douglasban folyadék van, ha volt ovu. Viszont görbe alapján meg volt ovu. Teszt alapján is.
2014. nov. 6. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem jó :) :)
2014. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!