Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 12. e körülre?

Ki nem várja 12. e körülre?

Figyelt kérdés
Izgulunk együtt?
2014. nov. 6. 13:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 aperilla válasza:
Nekem még mindig semmi! Egész napos "mindjárt megjön érzés", illetve tegnaptól folyamatosan ég a gyomrom... Örülök is, hogy hétvége van most, így kénytelen vagyok hétfőig várni arra hogy tesztet vegyek... remélem addig nem lesz változás! :) Köszönöm a biztató szavakat! Drukk mindenkinek!!! :)
2014. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim válasza:
Szisztok ! Én is 12.-re nem várom.
2014. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 A kérdező kommentje:
Nekem pár orája fájdogál a hasam alatt,olyan mindjárt megjön érzés. Remélem nem:-(
2014. nov. 8. 17:44
 34/73 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok. Senkinél semmi? Mikor teszteltek?
2014. nov. 9. 16:17
 35/73 aperilla válasza:
Hellóka! Nálam még mindig semmi... holnap vagy holnapután tesztelek... lehet érdemesebb lenne várni de nem bírok! :D Többiek? Hogy vagytok? Jó hír valakitől?
2014. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én tegnap éjszaka folton forgolódtam és görcsölgetett a hasam...amúgy napi szinten van egy kis enyhe hasgörcs...15-16-ra nem várom...pénteken szeretnék tesztelni :D

2014. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:

Sziasztok

En 17.-re nem varom penteken azert mar biztos tesztelek:)

Drukkolok mindenkinek;)

2014. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 14.-re nem várom. Drukkolok mindenkinek! :)
2014. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én mára nem vártam,tesztelni csak 3-4 nap múlva szeretnék,biztos ami biztos alapon :) Talán nem jön meg addig.Egyelőre a mellem fáj nagyon.Szorítok mindenkinek.Edina
2014. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 mytsu válasza:
Sziasztok! En is csatlakoznek hozzatok, ha nem gond. Es kapasbol lenne is egy csomo kerdesem. En egeszem mult szombatig 13-ra vartam, amivel nem is lenne gond,ha szombat reggel nem egy kis rozsaszines-barnas darabkas valamivel inditom a napot. Szep 26 napos ciklusaim vannak, az elozo mensim elso napja okt. 18. November elsejen reggel tortent az aktus megszakitasos vedekezessel. Eszembe sem jutott volna a baba, azt hittem, hogy lehet megjon elobb. Igaz meglepodtem, hogy 6 nappal elobb, de nem tulajdonitottam neki nagy jelentoseget. Este buliztunk parommal es o elkezdte enekelni Charlie-tol az "aludj el kisember" cimu dalt, na akkor beugrott, hogy meg sem jott vegulis es mi van, ha beagyazodasi verzesem volt!? Szoval szerintetek lehetseges ez? 7 nappal aktus utan, 6 nappal mensi elott beagyazodas? Sosem volt semmi problemam, semmi furcsa verezgetesem eletemben. Meg azt is hozzatennem, hogy az elmult evben tobb mint 25 kilotol szabadultam meg, azt mondjak, ilyenkor fogekonyabb is az ember. Nagyon egeszsegesen elek, sokat mozgok a dieta miatt. Ugyhogy most nagyon tele vagyok remenyekkel. Igaz meg nem terveztuk a babat, de mindketten boldogok lennenk, ha osszejonne. Ne haragudjatok a tul sok reszletert, csak annyira kezdem beleelni magam, hogy osszevissza cikaznak a gondolataim. A valaszokat elore is koszonom, es mostantol en is izgulnek veletek, hatha van alapja. :)
2014. nov. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!