Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki augusztus...

Van itt olyan, aki augusztus 10 körülre nem várja? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Aug 7-8 körülre nem várom (nem rendszeres a ciklusom). Ugyanúgy érzem magam mint mindíg, semmi jele a babának. És te, kedves Kérdező?
2013. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én várom, bár semmi baj ha mégse jön :) Elég sokan lettek körülöttem kismamák most... nekem evés közbe van hányingerem, de ez lehet hogy csak a melegtől.
2013. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én 10-11-re nem várom semmi tünet nincs,a hőm fent van :) ma elkezdtem jós tesztelni bár sokan írták hogy felesleges de úgy vagyok vele hogy egy próbát megér :)
2013. aug. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Napok óta émelygek, gyengének érzem magam, de valószínűleg csak a melegtől.

Az én hőm is fent van. Itt a hőgörbém:

[link]


Ma reggel teszteltem, és negatív lett.

2013. aug. 3. 13:35
 5/13 anonim ***** válasza:

hű hát neked jó magas a hőd,mióta méred? Mindig ilyen magas?

nekem ilyen a görbém

[link]

szerintem túl korán csináltad a tesztet még csak most ágyazódik be ilyenkor még semmit nem fog mutatni még a 10-es teszt sem :)

3. voltam

2013. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5-ös nagyon szép a görbéd.

Múlt hónapban 37,3 volt a legmagasabb érték, ami mértem.

2013. aug. 3. 15:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én 10-11körül nem várom.2éve és 3hónapja próbálkozunk eddig sikertelenül.Páromspermái kicsit lassúak de orvos szerint nem vészes,így 3hónapja vitaminokat szed.Most érzem hogy nem fog sikerülni mert peteeres előtt 1nappal tudtunk csak együtt lenni.Mert dolgozott.De hát kitudja :) 28nő
2013. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Sziasztok! Én is aug. 10-11-re nem várom, de nagyon nehezen állom már meg, hogy ne teszteljek. Hasonlóan émelygek, mint az előző terhességemnél, csak akkor ez az 5-6. hét környékén kezdődött. Gyanítom, hogy csak bebeszélem magamnak a dolgot...

Mindenkinek szurkolok egy két-csíkos tesztért!

2013. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

én is szorítok egy két csíkosért mindenkinek.

Ma reggel csináltam, nem lett egyértelmű a teszt.

2013. aug. 5. 20:41
 10/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nekem pedig megjött a mikulás... drukkolok mindenkinek, jövő hónapban pedig kiírok egy ugyanilyen kérdést :)
2013. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!