Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a páromtól nem esek teherbe...

Beata kinga kérdése:

Ha a páromtól nem esek teherbe 4 hónap próbálkozás utan nagy a baj?

Figyelt kérdés
4 hónapja problakozunk ! Volt két olyan alkalom amikor azt hittük őssze jőtt de nem sajna par nap leses múlva Megjött mindig!!! Most 29-én jött meg akkor mikor érdemes próbálkozni??tudni kell 28napos szokott lenni de 2 hónapja 29napos volt most e hónapban 32,re esett
2014. nov. 6. 18:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hol lehet venni??? Mennyibe kerül?????????????
2014. nov. 7. 08:57
 12/16 anonim ***** válasza:

drogériákban, hipermarketekben, de ott elég drága. (6-7 darab /tehát egy havi adag/ 2-3000 forint)

Viszont aukciós oldalakon olcsóbbért is lehet. (pl. vaterán 30 darab 1500 )

2014. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hasonló cipőben járok, mi 5 hónapja próbálkozunk, és teljesen tisztában vagyok azzal, hogy ez nem nagy idő ahhoz képest, hogy valakik évekig várnak, ettől függetlenül mi is elkezdtünk gondolkodni a párommal, hogy mi lehet a gond. Én nem gondolom, hogy rágörcsölős vagyok, szerintem normális, hogy bennünkis ott van az, hogy "hoppá, hogyhogy még nem..." Természetesen nem keseredtünk el, megyünk tovább, majd összejön. :) Nekem az lenne a kérdésem (mivel most már én is tervezek hőmérőzni), hogy a hő leesésekor van pé. vagy utána?
2014. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
En is most kezdek majd hőmerőzni!ha valaki tudna ojan oldalt ajánlani ahol tudok rendelni megkőszőnném !5napon vagyok es igazabol ha 28-at számolunk akkor 9-én lenne ovum de ha 32-számolok mivel utoljára annyira jőtt akkor 14-én lenne az ovum
2014. nov. 7. 13:36
 15/16 anonim válasza:
Szia. Mi is már 4 hónapja próbálkozunk a férjemmel és még mindig sajna nem jött össze. Sokszor én is elgondolkozom rajta, hogy hátha valami baj van. De nem görcsölök rá, eldöntöttem majd jön amikor jönni akar.
2014. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hat mar én ugy vagyok vele hogy nem is remenykedem
2014. nov. 7. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!