Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen "beteg" férfi az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "beteg" férfi az ilyen?

Figyelt kérdés

a beteget itt átvitt értelembe értem.

van egy barátom, már középkorú. szerintem önbizalom hiányos vagy nem tudom. alapjába véve ha itthon volt akkor nem voltam oly fontos neki. dolgozott, tette a dolgát, ha volt szabad ideje találkoztunk. ilyet hogy szeret meg stb.. nem sűrűn mondott. aztán mikor elment dolgozni hosszabb időre 1-2 hó messzire, külföldre akkor előjött hogy így megy úgy szeret+hiányzok meg hogy nem bírja már ott + vigasztaljam. aztán hazajött és vissza minden a régi kerékvágásba. nem

törődött velem

remélem érthető volt. szerintetek ez mi?


2011. jún. 28. 11:28
 1/10 A kérdező kommentje:
a nem sűrűn = soha. inkább így fogalmaznék
2011. jún. 28. 11:29
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem szimplán nehezen tudja kifejezni az érzelmeit , vagy próbálja elfedni
2011. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mert nem voltál ott.

ha távol van vki jobban hiányzik mint ha ott van veled.


nem éppen a legjobb hasonlat, de

ha elveszítünk vkit utána jövünk rá hogy mennyire fontos volt nekünk,.

2011. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Kicsit nyers leszek, de szerintem csak dugásra kellesz neki.
2011. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen én is ezt gondolom :S
2011. jún. 28. 11:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Abban nem lennék biztos, hogy csak dugásra kell neki, mert akkor már lépett volna szerintem. Egyszerűen gyenge. Szereti sajnáltatni magát. Vannak ilyen emberek.
2011. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom se mondja, hogy szeret. Neki az a magyarázata, hogy egy "férfi" ne nagyon mutassa ki érzelmeit! De egyszer volt, hogy a haverjának mondta, hogy hiányzok neki, én rákérdeztem , hogy hallom, hiányoztam... erre kicsit elpirult és terelte a szót, de addig nyaggattam, míg elmondta..:) imádom!
2011. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pasival nincs gond, ő szimplán olyan, amilyen. Nem véletlenül nincs felesége, a kora ellenére.


A probléma azzal van, hogy te mentegeted magad előtt(szerinted "önbizalomhiányos" - pedig nem, csak egyszerűen nem akar tőled többet), nem akarod észrevenni, hogy ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Ezt önsorsrontásnak és mazohizmusnak hívják.

2011. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem .. olyan ember aki addig nem értékeli amije van, ameddig úgy nem érzi hogy el veszítheti..ha ott vagy vele, az a hétköznapi csak úgy elvan..de ha nem vagy ott és több ideig nem találkoztok mert külföldön van, ráébred hogy nagyon is hiányzol..amikor hazajön még érzi egy kicsit aztán megin "megszok" téged.
2011. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja kifejezni az érzéseit előtted.

Szerintem is önbizalom hiányban szenved.


Interneten keresztül le meri írni neked amit gondol és érez és élőben meg nem.

2011. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!