Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leírnátok nekem hogy veletek...

Leírnátok nekem hogy veletek történt e ilyesmi?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó h egy ideje már próbálkozunk a babával pontosan 8 hónapja. Voltunk dokinál hormonokkal minden oké párom majd most megy szerdán spermavizsgálatra. Menses nagyjából rendszeres jókor vagyunk mindig együtt. (tudtommal) 19.ciklusnapon vagyok ma. A hőm szépen fenn van 37.2 éreztem is a peteérést most nagyon fájt kb 2-3 napja volt. Kb 2 napja nagyon bedurrantak a melleim,viszket a bimbóm vöröses barna és érzékeny, pici görcseim vannak és szurkálások(menses előtt nekem semmi tünetem nincs csak begörcsölök és már vér jön, tehát nem fája mellem stb..) alig kapok lebegőt légszomjam van de elég dúrván. 2-3 hónapja próbáltam nem rágörcsölni a témára és elfelejteni picit programokkal melóval stb meg megnyugodtam mert a dokinál minden oké volt úgy h nem beképzelem. Ez még nem lehet terhesség tünet ugye? Vagy érezte valaki ilyen korán? Lehet megbolondultam...írjatok lécci ha valaki volt így és baba lett. Köszönöm.
2014. nov. 8. 18:57
 1/3 A kérdező kommentje:
ja még annyi hogy száraz lettem volt tojásfehérje nyák aztán krémesre szokott váltani mensesig, most tegnap óta száraz vagyok.
2014. nov. 8. 18:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ilyen korán ez még nem lehet. Ha megtermékenyült a petesejt, az még le se ért a méhbe, valahol a petevezetékben halad előre, nincs beágyazódva, vagyis még nem okozhat tüneteket.

Nem azt mondom, hogy nem lehet korán érezni, mert lehet, én tegnap teszteltem pozit a 11. dpo-n, de már körülbelül az 5-6. nap óta éreztem hasszurkákat, valószínűleg a beágyazódást, ami viszonylag korai, de belefér. Fájnak napok óta a melleim is és fáradt vagyok, de csak a beágyazódást követően jöttek ezek, ami legjobb esetben is 5 nap. Volt ezen kívül még egy terhességem, annál is így volt.

De 2-3 nap után azt még biztosan nem érzékeli a szervezeted, hogy teherbe estél. Viszont az lehet, hogy volt egy peteérésed korábban is spontán, és abból lett valami, csak a feltételezett peteérésedből nem valószínű.

2014. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen tudok minden a beágyazódásról meg mindenről ami csak létezik hát nap stb...annyit olvastam. Azért csodálkozom én is h mi lehet ez ilyen korán...de azóta sem múlt el. :/ majd kiderül lassan úgy is megjön. grat a + teszthez.
2014. nov. 10. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!