Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? 18 éves leszek....

Terhes vagyok? 18 éves leszek. Már nem vagyok szűz. A mostani párommal még konkrétan nem voltam együtt, csak petting meg ilyesmi történt. A havi ciklusom altalában 25-26 nap.

Figyelt kérdés
Pár nappal előtte mindig érzem, h meg fog jönni a menzeszem. Most picit késik és semmit sem érzek még. Nagyon félek, még semmi esetre se szeretnék babát.Mit tehetnék? A szüleim semmiről sem tudnak...Kérlek segítsetek
2008. dec. 22. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hú ha. voltam már hasonló cipőben, veled egykorú vagyok.

A párom úgy szokott megnyugtatni, hogy emlékezzünk csak vissza, történhetett-e baj. Pl: emlészem-e hogy megmosta a kezét(tehát nem lehet baj)...Kerülhetett-e rossz helyre a sperma?(nem mert...) és igy levezetjük alkalmanként, hogy miért nem lehetséges. Szerintem ti is ezt tegyétek. Lehet pontosan azért nem jön meg, mert halálra idegeled magad.

Légy nyugodt, meglátod megjön, nem lehet baj:) üdv

2008. dec. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)...Már a párom is mondta, hogy biztos az idegeskedés miatt van...megpróbálok megnyugodni
2008. dec. 22. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebben az életkorban teljesen normális pár nap késés. Sőt a legtöbb nőnél később is ha valamilyen lelki terhelés éri őket. Lehet, hogy túlhajtottad magad, év vége, karácsony, stb. miatt.


Várj nyugodtan egy hetet, ennyi belefér.


Ha szeretnél megnyugodni, akkor vegyél egy terhességi tesztet, csak egy pisilés és azonnal eredményt is kapsz.

2008. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a megnyugtatást! Tényleg segített! :D
2008. dec. 27. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!