Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakivel történt már ilyesmi?...

Valakivel történt már ilyesmi? A közel 9 hetes terhességem kb 6 hetesnek felel meg. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Próbálom röviden a lényeget: szept. 21-én volt utolsó mensi, okt 8. ovu, okt. 23. halvány pozi teszt. Nov. 13-án voltam először dokinál (7+1 hetesen), csak szabályos petezsák volt. Visszamentem tegnap (8+4hetesen), már ott volt a baba, volt szívhang, méretet nem mondtak, csak, hogy kb 6 hetesnek felel meg. Számomra egyértelmű, hogy túl lassan fejlődik, de fejlődik. Jövő pénteken még vissza kell mennem. Valaki hallott már ilyenről? Lehet beteg lesz, vagy elvetélek? Az ovu tuti, meg ugye már pozit teszteltem mikor fogannia kellett volna, ha kissebb lenne tényleg.
2013. nov. 23. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy okt 8-án fogant?
2013. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem késői peteérésed volt.
2013. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tuti, akkor volt ovu, mindig fáj a hasam. Ha valami csoda folytán lett volna egy "spontán peteérés", az is csak okt 15, mert máskor nem voltunk együtt. Az okt 15-höz képest is kicsi. Ha mindez így lenne, hogy késői ovu bla-bla, akkor nem lehetett volna 23-án a teszt pozi. Utána még csináltam 3 tesztet, folyamatosan erősödtek.
2013. nov. 23. 20:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még változó a fejlődésük, nem biztos, hogy ez rosszat jelent. A papíron mi van, hány mm a crl?
2013. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hm...Én megnézetném egy másik doki másik ultrahangjával is...
2013. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most nem kaptam papírt. Még pénteken mégegyszer kell mennem és akkor kapok beutalókat is. Gondolom a doki is még nézegetné egy kicsit, hogy mi újság. Gondoltam, hogy másik doki, uh, de igazából nem gondolom, hogy benéztem 13-án a petezsákot is meg, most is. Remélem nem lesz gond. Félek, hogy beteg babám lesz. Mindjárt 35 vagyok, 2 hét, lehet, hogy van valami rendellenessége.
2013. nov. 23. 21:35
 7/12 A kérdező kommentje:
benézte
2013. nov. 23. 21:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Pont van egy ilyen kérdés, hogy valakinek 12 hetesen missed ab lett és végig kisebbnek mérték.

De ez nem jelenti azt, hogy mindig baj van. Szerintem egyelőre arra koncentrálj, hogy nő és van szívhang.

2013. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
pár nap van az ovunk között :) én okt. 19.én teszteltem pozit de nekem azt mondták hogy később fogant nagy valószínűséggel ami nem lehetetlen mert minden nap vagy másnap együtt voltunk egész szeptember és október 19.ig. de én véreztem vele kórházban voltam és 2-3 lapomra is az van írva h 5 hetes utána jött a 6.hét és most voltam szerdán annyi van ráírva hogy szabályos petezsák szikhólyaggal és CLR. 5-mm ami 6+1 hetesnek felel meg de ugye mensi szerint ami szept.19.én volt utoljára meg 8 hetesnek ezért tuti hogy később fogant meg a doki szerint is. szívhang még 6+1 hetesen nem volt hétfőn megyek 6+6 hetesen nem tudom hogy lesz -e de remélem már igen. hasonló cipőben vagyunk :) de te előnyben vagy mert nektek már volt szívhang nekem még nem.
2013. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
js és ne gondolj arra hogy nem jól fejlődik nekem volt olyan hogy hétfőn 7 mm volt a petezsák aztán szerdán is mondta a dokim h ne fűzzek hozzá sok reményt aztán megnéztük 2 nap múlva 10 mm lett, ilyenkor még bármi lehet behozzák a lemaradásukat :)
2013. nov. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!