Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes tünetek, negatív teszt?

Terhes tünetek, negatív teszt?

Figyelt kérdés

Szerintetek van olyan, hogy hamarabb van tünet, mint pozitív teszt?


3 napja vannak tüneteim. Nagyon erősen. Szúr az oldalam és 3 napja bedurrantak a melleim. Eléggé fájnak, ma délután lepihentem és nem tudtam ráfeküdni.


Holnapra nem várom. Ma csináltam (igaz délután) egy 10es és egy 25ös tesztet is, de full negatívak.


Tudom, hogy van menzesz előtti tünet is, de nekem még sosem volt. 23-án volt az ovum.


Szerintetek lehetséges, hogy még ilyenkor nem pozitív a teszt, de ennyire erősek a tünetek? Vagy ha nem nézzük az én példámat, csak szimplán van ilyen?


2014. nov. 4. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is rajta vagyunk a babaprojekten, én csütörtökre nem vàrom.... Egy cipőben vagyunk, szoritok neked. Eddigi tesztjeim nekem is negatívak, de pont tegnap mesélte baratnőm, hogy ő tesztelt, de negatív volt pedig majd egy hetet késett neki. Elment a dokihoz, aki mondta, hogy terhes. Màra már 2 éves a kisfia.
2014. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! Én is pánikolok...nagyon sűrű pisilés (mint a pici lányommal) ingerültség, zabálás, néha hasgörcs, és negatív tesztek. Csak nekem annyiból más, hogy okt.12-én volt meg, és nem tudom mikor kell megjönnie mert össze vissza szokott.
2014. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát lányok. Megy a drukk, szívből. Én csütörtök reggel tesztelek legközelebb. Ha holnap nem jön meg... :S



(Már van egy lányom, nála a menzesz előtt 5 nappal már halvány, de jól kivehető pozitívat teszteltem.)


Írjatok, ha van kedvetek, mi lett!

2014. nov. 4. 22:59
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

utana kellene olvasni kicsit a korai terhessegnek.

nem, ha meg a hcg-d a 10-es szintet sem erte el, a tuneteid nem a terhesseg miatt vannak.

lehetnek a magas progeszteron szinttol, ami a terhessegben is megoriti a szervezetet, amedig a mehlepeny at nem veszi a sargatesttol a szerepet, de az akkor a menszesz elott is jelentkezik es ennyi.

ha a teszt negativ, addig csak remenykedni lehet, de a tuneteket kar figyelni egyelore.

2014. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok...hülyeséget csináltam ugyan, de ma délután megcsináltam egy tesztet és persze hogy negatív lett...legközelebb már csak vasárnap vagy jövőhéten csinálok.
2014. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 23-án volt ovu, csüt-péntekre nem várom, még nem teszteltem. Majd szombaton, ha nem jön meg, és remélem, hogy nem. :) Tüneteket én is tapasztalok kb 1 hete már.

Mikor tesztelsz legközelebb?

2014. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, most olvasom, hogy csütörtökön.

Drukkolok mindenkinek!

2014. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!