Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Metet szedők! Nektek mikor...

Metet szedők! Nektek mikor jött össze a baba? Hány mg és mennyit szedtetek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 20:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Gratula :) nekem nem sulyos a pcom. Csak uh bizonyitotta. A mensim is 28-30 napos. A metet a ciklus 2. Napjan kezdtem szedni es ma vagyok az 5.napon. szerintetek van esely h az elso honapba sikerul?
2014. nov. 9. 23:26
 12/13 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, de ne így állj hozzá! Nincs olyan, hogy túl későn sikerül, akkor jön a baba, mikor itt az ideje. Ezt fogadd el! Ha rágörcsölsz, belekerülsz egy olyan mókuskerékbe, amiből nehéz kijönni és kudarcként fogsz megélni minden sikertelen hónapot, ha úgy alakul...csak azért lesztek együtt, mert "kell", és minden gondolatod egy dologra szűkül be. Kár lenne. Szedd a bogyót, figyelj a kajára, engedd el az akarást, és szeressétek egymást! :) Sok sikert, minden rendben lesz!
2014. nov. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod :) Ebbe a mókuskerékbe sajnos már belekerültem... próbálok nem rástresszelni és mással elterelni a gondolataimat :) Párom is mindig csak azt mondja, hogy pozitívan álljak hozzá, sajna én nagyon negatív személyiség vagyok, semmiről se vagyok hajlandó elhinni, hogy jó lehet és sikerülni fog. Ezt próbálja belőlem "kinevelni".

2014. nov. 11. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!