Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kell helyrerakni a lélekbe...

Mit kell helyrerakni a lélekben, hogy jöjjön a kisbaba? Jó egyáltalán az állandó rágörcsölés? Mi alakult nálatok máshogy, mikor terhesek lettetek?

Figyelt kérdés

Mindenki hőmérőzik, irja az együttléteket, vizsgálja a nyákját meg millió egy dolgot elkövet,hogy legyen baba, ahelyett, hogy a belső dolgaira figyelne... az ösztöneire az érzéseire...

Estem már pofára én is párszor, ne aggódjatok... de csak e hónapban jöttem rá, hogy bizony ez korántsem a fizikai dolgokról szól.


Ha visszagondoltok kedves babások, mi az, ami változott ott belül, mikor babások lettetek? :)


2014. nov. 12. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én, 2008-ban 8 hetes vetélés után: hőmérő, biorezonancia, legdrágább nőgyógyász, vitaminok, ciklus.hu, homeopátiás orvos, endokrinológus, pszichológus, kineziológus. Eredmény: kapcsolat tönkremegy, ne jött a terhesség. Válás.

Új kapcsolat: 1 és fél év után döntöttünk, legyen baba. Semmi hőmérő és társai, csak szerelem. Sikerült. :)

Ez a recept.

Persze mindenki más.

2014. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jó a rágörcsölés.A hőmérőzést és társait nem ismerem,így nem tudok róluk véleményt alkotni.Mikor mi eldöntöttük a férjemmel,hogy jöhet a baba,én is rágörcsöltem rendesen.Igaz,nem vezettem diagramot,de tudtam,hogy hány naposak a ciklusaim,és mikor legyünk együtt.Nem mondanám,hogy élveztem,mert nem volt mindig kedvem hozzá akkor,és csak az járt a fejemben közben,hogy muszáj,meg legyünk már túl rajta,aztán jött a hónapnak a tesztelős része...Az is mindig egy csalódás volt.Szedni kezdtem folsavat,meg vitaminokat,attól vártam a csodát.Kb másfél év után eljutottam arra pontra,hogy már szinte hisztériás rohamot kaptam,hogy már megint megjött a havim.Akkor jött a megváltás.Egy költözés.Új munkahelyre kerültem,és úgy döntöttem jegelem a témát,a 2014-es évet az új munkahelynek szentelem,meg persze úgy gondoltam életmódot váltok,mert amúgy is súlyosabb egyéniség vagyok,kivizsgálások.és ha nem jön össze,akkor januárban Miután ezt eldöntöttem,kb. 3 hét múlva pozit teszteltem.Ma töltöttem a 30.hetet.Szóval azóta én is így gondolom,hogy nem szabad rá görcsölni(persze könnyű mondani),de tényleg van benne valami.Sok minden fejben dől el.
2014. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Belül semmi, ugyanúgy izgultam. Sőt, a szuris hónapban - amikor végül sikerült - kicsit még feszültebbek voltunk a programozott szex miatt. Viszont előtte hosszú utat bejártunk, amíg én rendbe lettem téve hormonálisan, nőgyógyászatilag. Egy évig lazán próbálkoztunk, nem sikerült. Amíg nem voltam rendben, akár lazán, akár görcsösen csináltuk, nem sikerült.


Én a falnak mentem attól, amikor azt mondták, hogy nem kell rágörcsölni, jön majd magától. Ezt nem lehet szabályozni. Tehát én személy szerint nem voltam más belül, amikor végül sikerült. :)

2014. nov. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

*Új munkahelyre kerültem,és úgy döntöttem jegelem a témát,a 2014-es évet az új munkahelynek szentelem,meg persze úgy gondoltam életmódot váltok,mert amúgy is súlyosabb egyéniség vagyok,és ha nem jön össze,akkor januártól kivizsgálások.*


Bocsánat,az előző kommentenben kicsit kusza lett ez a mondat.

2014. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem jó, de ha én nem görcsölök rá anno és nem tudom pontosan, hogy mikor kell együtt lennünk, tuti ma sincs még gyerekünk. Az orvosok feltették a kezüket, meddőségibe a párom nem akart menni, úgyhogy maradt a rágörcsölés részemről és a számolgatás, na meg a páromat ösztökélni a görcsölésmentes "munkára" :))

Nekem annyi változott, hogy már biztos vagyok benne, hogy teherbe tudok esni és a kistesónál sem fogom feladni egykönnyen.

2014. nov. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapot adtam magamnak, addig semmiféle hőmérőt meg ovuláció figyelő bizgentyűt, tesztet nem voltam hajlandó bevetni. Egyedül a nyákomat néztem meg pisiléskor, hogy azért nagyjából belőjem a peteérést és azt azért ne hagyjuk ki. Olvastam itt olyan kérdést, ahol a kérdező első próbálkozós hónapja volt de már hőgörbét vezetett. Nem értem mire jó ez. Türelmetlenek az emberek! Nyilván ha nem jön össze akkor rá kell segíteni a természetre de az első hónapban???
2014. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szivből gratula, akiknek összejött és azóta már van baba. :) Jó titeket olvasni!


Én már szabályosan kifordulok a "szerintetek terhes vagyok" kérdésektől is ... engem is rendesen bestresszeltek. :) Most, hogy már legyintve állok a dologhoz és csak arra figyelek, hogy mi jó nekem és a páromnak, sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok és persze a kapcsolatunk is az. :) Bizom benne, hogy a babánknak is megfelelő lesz! :)

2014. nov. 12. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne! Mielőbbi babásodást nektek!!!!!! :)
2014. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

szia,mi masfel evig probalkoztunk.mindig figyeltem az ovumat,figyeltem a tuneteket.Nyaron elmentunk 2 szabira,akkor nem volt idom magamat figyelni,es mar 3an jottunk vissza

19hkm

2014. nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen! :)


Kedves utolsó! Gratulálok a picihez! :)

2014. nov. 13. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!