Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek ilyen...

Volt már valakinek ilyen esete? Miért nem fakadt ki a cysta? Mentruáció alatt nem kellett volna kifakadnia?

Figyelt kérdés

Menstruáció után, éreztem hogy érzékeny a mellem, fáj az alhasam és ma kiderült hogy van egy 2 cm-es egyszerű cystam...Nem lehet hogy a cysta nem is cysta? hanem mondjuk baba? Nem núgyógyászati vizsgálaton voltam, hanem radiológián voltam és ott mondták... Szurkálóan fáj az alhasam és fájnak melleim, bár a melleim már ritkábban. Inkább a hasamat érzem és azt hogy nagyon fáradt vagyok.


Jővő héten megyek nőgyógyászhoz és nagyon meg vagyok ijedve...


2014. nov. 12. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, a ciszta a petefészek felületén van, a baba meg a méh üregében. Ennyire még a radiológusok sem bénák. A cisztáknak sok típusa van, van amelyik képes eltűnni és van, amelyik sosem fog. Attól függ, ez milyen.
2014. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"van amelyik képes eltűnni és van, amelyik sosem fog."


Nagyon megnyugtattál...


egyszerű cysta-nak van feltüntve a papíromon. Sógornőm akinek már volt 8 ilyen műtétje és emiatt nem lehet babája, azt mondta hogy nincs gáz...azt hiszem neki fogok hinni és megpróbálok nyugiba lenni és majd az orvos elmond mindent. Persze ettől függetlenül félek! Hiszen gyerekvállalás előtt vagyok.

2014. nov. 13. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!