Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg, ugye ezek...

Nyugtassatok meg, ugye ezek nem a terhesség jelei?

Figyelt kérdés

Kb.két hete fáj a hasam alja, jobb és bal oldalt egyaránt. Mára már inkább csak a bal. Eleinte csak enyhe fájdogálással kezdődött, aztán mostanra olyan menstruációs fájdalomhoz hasonlítanám. Evés után kb5 perccel hányingerem lesz, ha nem eszek, akkor teljesen jól érzem magam, néha a gyomrom fájdogál csak. Ezekhez hozzájön még egy enyhe hüvely folyás és viszketés, és 3 hete miután a párommal együtt voltunk, rákövetkező napban felfáztam, ami aztán gyógyszerek segítségével elmúlt. Elmentem nőgyógyászhoz, aki 10 másodperces vizsgálat után közölte, hogy szerinte valami baktériumos fertőzés, és adott egy hüvely kúpot. Én kicsit megdöbbentem, hogy amennyi bajom van, ezt egy hüvely kúppal mind ellehet intézni?

Szedek fogamzásgátlót is de szeptember végén bénáztam vele, mert otthon hagytam egy utazásnál és így egy héttel előbb megjött a menstruációm. Azóta normálisan szedtem, de azért október vége felé még a párommal használtunk óvszert is, nehogy valami baj legyen. Szerintetek van rá bármi esély, hogy ezek a tünetek azt mutatják hogy egy 3 hetes kismama vagyok? :O Azért 3 hetes mert a barátommal az utazás miatt csak okt. 19-én feküdtünk le először hosszú idő után.



#terhesség #hüvely baktérium
2014. nov. 13. 18:49
 1/7 anonim válasza:
terhességi tesztet csináltál?
2014. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem még, holnap tervezek venni egyet.
2014. nov. 13. 18:54
 3/7 A kérdező kommentje:
De csak beképzelem, vagy ez így lehetséges? Minden ellene szól a terhességnek, az óvszer a fogamzásgátló tabi, csökkenti az esélyeket még az is, hogy nem peteéréskor voltunk együtt, hanem a menstruációm vége után közvetlen. Már mindenhol kisbabákat látok basszus.... :D
2014. nov. 13. 19:02
 4/7 anonim válasza:
irtam privit :) (Első)
2014. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi esélye, hogy terhes legyél, ez valami más lesz...
2014. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy terhes vagy
2014. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mára terveztem a tesztet megcsinálni, de reggel megjött aminek meg kellett jönnie. Azért a tesztet megcsináltam és negatív lett :)
2014. nov. 15. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!