Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség jelei?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Malaboy kérdése:

Terhesség jelei?

Figyelt kérdés
Védekezünk rendszeresen, egyszer szakadt ki még 1 hónapja, de még nem mentem el , és mensi 2. napján történt, orvos szerint ilyenkor nem kellet 72h-s tabi, mert kis előváladék juthatott max be, és utána vérzett is, de most hányingere van a barátnőmnek.
2013. márc. 29. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tesztet kell venni. Minimum kettőt, mind a kettőt más időpontban kell használni. Ha negatív lenne mind, és továbbra is reggeli rosszullét meg ilyesmi van, akkor orvos
2013. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából reggel nem volt rosszul, most este lett hányingere
2013. márc. 29. 21:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Először? Az lehet rossz kaja miatt is.. nézz utána a googleben hogy mik a tünetei a dolognak és ha van hasonlóság akkor teszt
2013. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

biztos nem az, a leírás alapján,

ez a rosszulléthez semmi köze az egésznek N

2013. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
persze h ilyenkor nem kell tabi..
2013. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi ! Hát, lehet van benn vaalami, Mekibe kajáltunk olyan 4-5 fele, és már 8 körül rosszul volt..
2013. márc. 29. 21:29
 7/12 anonim ***** válasza:
én is vagyok néha rosszul, és nem vagyok terhes.. nem kell már minden jelre figyelni..
2013. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pontosítanám, reggel a feje fájt kicsit, és most lett háyningere a kaja utan pár órával, és most mégrosszabbul van , megprobal aludni. Az aktus 5 hete volt kereken, ahol ez történt.
2013. márc. 29. 21:46
 9/12 anonim ***** válasza:
A terhesség jelei 2 hét után jelentkeznek és a tesztek innentől kezdve mutatnak eredményt. A helyetekben vennék.
2013. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A körülményekhez képest valószínű nem azért van rosszul, mert terhes, hanem mert vagy rosszat kajált, vagy beteg lesz.. Illetve beképzeli magának a tüneteket, ami azt jelenti, hogy az orvos nem nyugtatta meg...
2013. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!