Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a terhesség első jelei?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a terhesség első jelei?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek. :)

Mikor jelennek meg az első biztos jelei a terhességnek?

Ha lehet akkor értelmes válaszokat írjatok.Köszi előre :)



2013. ápr. 2. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ez a kérdés az első jel... bocsánat csak annyi ilyen kérdés van hogy az már röhej:D húzzatok gumit!
2013. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mindenkinél más, csak általánosságok vannak

reggel nem bírtam a kávé illatát, pedig szeretem, le kellet mondani róla, a másiknál nem voltam éhes egyáltalán , nem egyforma N

2013. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első jel, ha elmarad a menstruációd, vagy késik.

Ha emellett érzel még mellfeszülést, görcsölsz, úgy érzed hogy mindjárt megjön, de közben mégsem, akkor szinte biztosra veheted, hogy terhes vagy.

Az elmaradt menstruáció napján már csinálhatsz tesztet, akkor már kimutatható.

2013. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gumit húzna az illető, akkor nem tennétek fel ilyen értelmetlen kérdéseket!


Am. meg könyörgöm! Olvassatok már után, akár könyvekben, akár az interneten, hogy melyek a legbiztonságosabb védekezési módok, hogyan is van ez az egész, mi maga a terhesség, milyen az odáig vezető út, és milyen a végkifejlett, amikor is tizenévesen semmi végzettség, munka, pénz nélkül gyereket nevelget az illető.


Nem tudom, hogy egyáltalán miért kezdesz bele egy együttlétbe, ha nem vagy tisztában a fogalmakkal. Ez az egész szex nem arról szól, hogy ő most pár órán keresztül jól érzem magam, élvezem. Ez igen is komoly dolog. Sokan ezt nem bírják felfogni épp ésszel.


Ahogy már előttem is írtál az első jel a menstruáció kimaradása.

Csinálj inkább terhességi tesztet, ami az aktustól számított 2 hét múlva mutat eredményt!

2013. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!