Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie,...

Ma kellett volna megjönnie, megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés

Mindig 28 naposak a ciklusaim ment is le a hőmérséklet de ma ismét feljebb ment szerintetek miért lehet ez? volt már így közületek valaki?

[link]


2010. jan. 28. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg még nem kell hogy megjöjjön hisz még csak a 11.dpo-n vagy.

Hacsak nem ilyen rövid a luteálisod...

Ami ált.14 nap. Én a helyedben hétfőre nem várnám...

2010. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem késik, és nem vagy babás. :o( Ne legyen igazam!


A 16. napon voltatok együtt, és a hőmérséklet alapján csak a 18. napon bukkant ki a pete. A közbe eső napon "csak" ragadós volt a nyákod, ez nem nagyon kedvez a hímivarsejteknek, lehet hogy nem bírtak ki annyit ebben a közegben.

Viszont a nyákod és a méhszájad alapján korábban volt az ovuláció. Pontosan ezt nem lehet tudni, ezért van egy pici remény, csak szerintem akkor a hőd nem eshetett volna így le.

A következő napok biztosan megmondják...

Azért szurkolok egy mielőbbi babához!

2010. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia,csak az a helyzet,hogy én mióta az eszemet tudom mindig a 28. ciklusnapon jött meg ami elvileg tegnap volt.Ám ez az első clostis hónapom az kitolhatja a ciklust?
2010. jan. 28. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyák és méhszáj alapján a 16. napon volt ovud, és a hőd sem mond ennek ellent, bár kicsit lassabban emelkedett az elején. Én ebben a "korban" pozitívat teszteltem 10-es érzékenységű teszttel, pedig nekem is lejjebb ment ahőm pár tizeddel. Drukkolok, hogy baba legyen!
2010. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Te gyógyszeredhez nem értek, de azt tudom, hogy a gyógyszerek gyakran befolyásolják a ciklust. Nekem az antibiotikum kitolta a peteérést a 23. napra, de a ciklus maga csak néhány nappal lett hosszabb...

második

2010. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!