Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van menstruáció akkor van...

Ha van menstruáció akkor van peteérés is?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam az orvosomnál kivizsgáláson mutattam neki a menstruációs naptáramat, és láttam hogy majdnem minden hónapban van vérzés, csak nem mindig 28 napra! Akkor kérdeztem tőle, hogy akkor van peteérésem is? erre azt felelte mosolyogva, ha van vérzés akkor biztos hogy van peteérés is. ha nincs vérzés akkor marad el a peteérés is.

2014. nov. 14. 07:59
 1/6 A kérdező kommentje:
én meg úgy tudtam hogy akkor is van vérzés ha nincs peteérés.
2014. nov. 14. 08:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem biztos hogy van. Üzenem neki, hogy élő példa vagyok az ellenkezőjére. Sosem volt menstruációs problémám, 30 napos rendszeres ciklusom volt, és nem volt benne ovuláció. Talán még tanulnia kéne egy kicsit, mielőtt tájékoztat másokat a nemtudásáról. Neked annyit javaslok, hogy válts orvost!
2014. nov. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is van menstruációm, de nincs peteérésem. A kettő nem függ össze. Egy vérből nézett hormonvizsgálat kiderítené.
2014. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Az orvosod újra járhatná az egyetemet.. peteérés akkor is lehet ha hónapok óta nincs vérzés. Vérzés pedig simán lehet peteérés nélkül is.
2014. nov. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor nem értem miért mondta. mert én is ezt mondtam neki amit ti mondtok. de azt mondta rosszul tudom
2014. nov. 15. 14:39
 6/6 anonim válasza:
Szia, nekemis rendszeres szinte percre pontos a menzeszem, van peteérés is (gpndolom a jelekből) csakhogy nem tud megrepedni a tüszőm és ciszták lettek belőle amiről nemis tudtam :-S
2014. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!