Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. -én kellett volna megjönni...

21. -én kellett volna megjönnie a mensimnek. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

21.-én kellett volna megjönnie, de még mindig semmi. Tegnap egy helyen szurkált a hasam nagyon, ma pedig nagyon görcsölt. Néha émelygek meg van hányingerem is, de nem reggel, hanem napközben vagy este. A barátommal 21.-e körül voltunk együtt gumi nélkül és sajnos egy spricc belém ment...szóval szerintetek most terhes vagyok? De tesztet csak jövő héten akarok venni, hogy biztosra mutassa ki?!

/csak értelmes és kulturált válaszokat várok!!!/


2010. jan. 28. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
ha arra gondolsz, hogy a 21. körüli sextől lehetsz terhes..lenni lehetsz csak annak még nincs tünete!
2010. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy 21-e körül voltatok együtt?

Nem emlékszel melyik nap volt?? Az együttlét után legkorábban a 8. napon érezhetsz valamit, de akkor hiper érzékeny a szervezeted. (Ami nem lehetetlen, ez egyik terhességemnél nekem is így volt). Ha a tüneteid "valósak", akkor már a teszt is +, mert a tüneteket a magas HCG szint okozza, amit kimutat a teszt...

2010. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Pontosan 22.-én este volt!

2010. jan. 28. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
az 6 nappal ezelőtt volt.6 nap alatt be sem ágyazódik.istenem....
2010. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aktus után 2 hétre mutat valamit a teszt leghamarabb. Addig tanulmányozd a női nemi szervek működését: [link]
2010. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érezhetsz még terhességi tüneteket. A baba a peteérés után kb a 10. napon ágyazódik be, s utána 1 héttel érezhetsz ilyesmit. Ne beszéld be magadnak, Lehet csak valami olyat ettél. Ha terhes lennél mégis, az egy korábbi együttléttől lehetne, és attól érezhetnél tüneteket. Remélem segítettem. Üdv.
2010. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó 2. válaszoló. A 3. válaszolónak üzenem...h nem tudom mire érti h "istenem"...:S:S
2010. jan. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!