Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két halvány pozitív tesztem...

Két halvány pozitív tesztem van, tényleg halványak, azért hihetek nekik?

Figyelt kérdés

Vasárnapra nem vártam,kedden csináltam az első tesztet,Gravi Hcg-t,időn belül megjelent a második csík is de halvány rózsaszín.Ma reggel pedíg ellőttem egy Gabriel-t,azon is megjelent a második csík rózsaszínű,de nagyon halvány.

Tüneteim azért vannak,fáradtság,émelygés,szagokra érzékeny vagyok és kívánós.

Szerintetek babát várok? Ha igen,mikor menjek először orvoshoz?

Mensi szerű görcseim is vannak:S


2010. jan. 28. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A halvány csík is csík:)) Gratulálok! Én te helyedben jövő héten kedd-szerda felé csinálnék még egy tesztet, akkor már erősebbnek kell lennie. Dokihoz olyan 7-8-ik hét körül érdemes csak menni, mert akkor már halljátok a szívhangot.
2010. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a halvány csík is csík. :))) Pár nap múlva tesztelj újra, biztos erősebb lesz. A mensi szerű görcs ilyenkor normális, nekem kb. a 8-9. hét környékén múlt csak el. Szerintem jövőhéten nyugodtan menj el nőgyógyászhoz, annyit már megtud mondani, hogy jó helyen tapadt-e meg a baba, és hogy hányan vannak. :) Én is voltam 5 hetesen és 5 naposan, akkor már pulzált a szívcső.

Gratulálok, és minden jót!

12h km

2010. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Húú köszi a gyors válaszokat,kicsit megnyugtattatok.

Azért vagyok ideges mert itt sok olyat olvasok,hogy halvány lett a tesztje de pár nap múlva megjött neki :S

Nem akarok csalódni,nagyon szeretném a babát.

Bár nekem még életemben nem késett inkább elöbb jött meg.

Köszi nektek,esetleg más is volt így,hogy halvány csíkocskái voltak és kisbabát várt?

2010. jan. 28. 17:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, 2 teszten is 2 halvány csík tünetek mellett. Biztos voltam benne, hogy babám lesz, következő héten el is mentem dokihoz, pedig akkor még csak 4 hetes voltam. Aztán ő küld ultrahangra 6 hetesen. Gartulálok a babához! :)
2010. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó neked is köszi,akkor a halvány csíkjaimból babuci lesz:)

Jövőhéten elmegyek dokihoz mindenképp.

2010. jan. 28. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is halvány volt, csináltam is vagy 5-öt összesen napok elteltével.:)

És most két baba anyukája vagyok!

Gratulálok!!

2010. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok Kismama! 3 terhességen vagyok túl és soha nem fordult meg a fejemben + teszt után, hogy bármi baj lehetne. Pár hónapja olvasom ezt az oldalt és itt hallottam először olyat, hogy + teszt ellenére megjött. Én azt javaslom neked, hogy a mai naptól fogva csak előre nézz, simogasd a pocakod és jó messzire kerüld el ezt a fórumot és a terhességit is, mert annyi rosszat lehet olvasni itt, hogy a félelem állandósul. Ez most egy gyönyörű időszak lesz az életetekben és ne foglalkozz semmi negatív dologgal. Jó baba várást4

/egy tapasztalt anyuka/

2010. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a bíztató szavakat:)

Immár 5 hetes,4 napos vagyok:)

2010. febr. 3. 10:30
 9/9 anonim ***** válasza:

:))))) Tiszta szívemből gratulálok! Vigyázz nagyon magadra!!!

2. válaszoló (most már 14 h km :) )

2010. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!