Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétszer lett a teszt pozitív,...

Kétszer lett a teszt pozitív, de halványak a csíkok! Előtte 3 napig pecsételő vérzésem volt! Most +int barnázok és közepesen erős görcseim voltak! Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az is vagy!

Jó lenne dokihoz menni, mert a barnázás néha nem jó jel..korai vetélés is lehet belőle!!

2008. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
El is fogok, holnap az lesz az első dolgom.Csak nemtudom hány hetes lehetek, látni-e már vmit vagy egyátalán így megvizsgál-e!?
2008. okt. 26. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Biztos baba van a dologban, a doki pedig meg fog vizsgálni, ezen ne aggódj, vérezve is megvizsgálnak, ha erről van szó!

Szorítok, majd írj, hogy mi volt!!

2008. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pénteken voltam a dokinál, megvizsgált és azt mondta hétfőn(holnap) be kell menni a kórházba egy kaparásra!A beutalóra kórismének ezeket írta kérdőjellel: korai missed?

Ab incip?

Metrorrhagia?


Kicsit meg vagyok ilyedve!!!

2008. nov. 2. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos korai vetélésed volt. :(

Tudom, már héfő van, de mindenképp írj majd, hogy mi történt! És hogy jól vagy-e!!

2. válaszoló

2008. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Túl vagyok a műtéten, hétfőn volt, de csak csütörtökön jöhettem haza!!!Mivel positiv volt a HCG-m még 3 napig, aztán negatív lett, de sajna még mindig barnázok, pedig már reménykedtem, hogy elmúlt teljesen!!!Nem tudom mitévő legyek?Az UH nem mutatott méhenkívülit!?
2008. nov. 8. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, várjatok egy-két ciklust, és próbálkozzatok újra! Mielőbbi babásodást!

2. v.

2008. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!