Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hisztek az ilyen jellegű...

Ti hisztek az ilyen jellegű régi terhességi testben?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 15. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
70%-os, ahogy irják is. Nincs előbbre tőle az ember. Én nem próbálnám ki. Inkább 300 ft egy tesztért :)
2014. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) Igen, erre én is gondoltam. Esetleg azoknak érdemes kipróbálni, akik a bolti pozitív teszt után kíváncsi a baba nemére :)
2014. nov. 15. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Most őszinte leszek... Én még az uktrahangnak sem hittem :D főleg amikor a 2 lány után fiu volt a pocakomban :D Mig a szememmel nem láttam addig kételkedtem :)
2014. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magának a terhesség megállapításának lehet némi alapja,lehet jobban fejlődik a mag HCG hatására.A baba neme csak babona.
2014. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon erdekes a cikk amit belinkeltel kedves kerdezo.

Nagyon sokat sporolhatnanak a nok a terhesegi teszt aran ilyen alapon.csak azt nem irjak a cikben hogy mikortol hadznaltak a buza ( tesztet)

Fogamzaskor vagy par hetesen vagy kimaradt menstruaciokor?!

2014. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!