Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan terhességi teszt,...

Van olyan terhességi teszt, ami egész terhesség alatt kimutatja az eredményt?

Figyelt kérdés

2014. nov. 14. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt hogy erted?
2014. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

furcsa kérdés...ha már egyszer kimutatja az elején minek tesztelni a terhesség közepén végén?

a teszt egyébként abból mutatja hogy terhes vagy e hogy mennyi a hcg szinted. ennek nézz utána, hogy ez hogyan változik terhesség alatt.

2014. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ertelmetlen kerdes igy.. magyarazd meg kicsit h mit akartal kerdezni?! Nyilvan ha egyszer mar tudod h terhes vagy akkor utana minek pisilnel tesztre??.ha meg arra vagy kivancsi h elobb tudod e mint a.kimaradt mensi, akkor olyan teszt nincs
2014. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minek ilyen teszt? Nem értem! :) Minden hónapban meg akarod tudni h terhes vagy-e?
2014. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nagyon vad ötlet, de nem lehet, hogy azért kérdezi az kérdező - hú ez de értelmes -, szóval, hogy esetleg ne játsza meg vki a terhességet? pl. az elején ugye nem látszik, és ahogy nő a pocak, azt ugye meg lehet csinálni, úgy, hogy kitömi vmivel a ruháját, műpocak... tudom, hülyeség, de ez jutott eszembe, egyébként sztem max 3-4 tesztet csinál valaki az első 6-8 hétben, utána, ha már doki is megerősítette sztem senki nem tesztel újra
2014. nov. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként egy normál teszt a hányadik hétig pozitív? Bocsánat, de tényleg nem tudom ...
2014. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg az jutott eszembe hogy ugye minden hónapban ellenőrizni akarja a kérdező hogy terhes-e.

bár nem értem én sem a kérdést.

2014. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,van olyan teszt,ami teszteli egész terhesség alatt a terhességet.úgy hívják ultrahang!:)
2014. nov. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Terhességet nem lehet megjátszani ennyi orvosi és ultrahang vizsgálat mellett + vérvételek...stb! Mindenről van papír!
2014. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!