Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek sikerült előtte-alatta-k...

Kinek sikerült előtte-alatta-közben?

Figyelt kérdés
Kedves Anyukàk, kismamàk. Vàrom azok kommentjét akik mensi előtt-alatt vagy közben estek teherbe. Sokan ezt annyira lehetetlennek talàljàk, és leszóljàk az embert hogy jajj nem is azokat a tüneteket észleli csak bebeszéli magànak. Pedig hallottunk màr ilyenről. Kívàncsi vagyok hànyan vagytok :)
2014. nov. 16. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Alatta, 5. napon (mensi utolsó napja). Utána férjem néhány hétre elutazott, biztosan akkor sikerült.
2014. nov. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hmm..

érdekes h sokan nem tudják h a női test képes nem a "megszokott" időben ovulálni :-)

pl extra jó szexnél vagy ha tudjuk h a másik nem lesz jó ideig, stb....


szal a ciklus teljes idejében lehet ovuláció ha úgy alakul/akarjuk :-)

2014. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezért is tettem fel a kérdést. A napokban több ilyen kérdéssel is talàlkoztam, és 10ből csak kb 2 vàlaszoló írta nyugtatàsul hogy simàn lehet terhes, attól még hogy ELMÉLETILEG akkor épp mégcsak peteérése kéne hogy legyen. :)
2014. nov. 16. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mensi után sikerült 1-2 nappal. Tuti..
2014. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a lányommal szintén menstruáció után 2 nappal lettem terhes. Most meg 4.hónapja várakozok.....és semmi.
2014. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A biologiai peteeresen kivl elvileg minden honapban an egy masik ovus nap(Jonas-napnak hivjak, neten ki lehet szamol, hogy mikor van [link] ami a ciklustol teljesen fuggetlenul kovetkezik be, tehat lehet menstruacio alat is gyereket osszehozni.
2014. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!