Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » IR és második baba gyógyszer...

IR és második baba gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés
Kisfiunk egy éves múlt. Ő rá 1 évet vártunk, miután belekezdtem a diéta+gyógyszer+mozgás kezelésbe. Mióta megszületett, tartom a diétát, pár hete már szigorúan. Túlsúlyom nincs, igaz, az első baba előtt sem volt. Rendszeresen mozgok, cardio mozgást is végzek. A kérdésem, hogy ez elég lehet-e a sikerhez, valakinek sikerült e hasonló helyzetben a kistesó? Cukorterhelésen egyelőre nem voltam, pár hónapot adnék a dolognak így. nem beszélve arról, hogy a szoptatást is csak pár napja hagytuk el végleg, így a prolaktin szintemnek is idő kell, hogy helyre álljon (első baba előtt az s magas volt sajnos). Köszönöm!

2014. nov. 17. 14:37
 1/4 A kérdező kommentje:
A napokban voltam nőgyógyászati UHn is, érdekelt, vannak e cisztáim (korábban ez is gond volt), és egy sincs. Előző ciklusban volt egy, de kiürült.
2014. nov. 17. 14:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már rég terhes voltam az első lányunkkal, amikor közölte a dokim, hogy IR-s vagyok és hogy erre milyen kezelést kaptam anno?! Mondtam neki, hogy semmilyent, mert nem tudtam róla. A lányunk 2. próbálkozásra összejött, tehát ő baromi nagy szerencse kérdése volt.

A második lányunknál már úgy indultam neki a teherebe esésnek, hogy kértem mindenhová beutalót kivizsgálásokhoz. Közben pedig próbálkoztunk a férjemmel.

Mire meglett minden eredmény, addigra közölte az orvos, hogy terhes vagyok .. :)

A második lányunk 4. hónapra jött össze.


Egyébként kiértékelték a 2. gyerek előtt készült vizsgálataimat és rengeteg ellentmondást találtak nálam.

Nem tudták 100%ra azt mondani, hogy IR-s vagyok, de néhány eredmény szerint gyerekeim se lehetnének.

Elég érdekesen működöm. Ráadásul a pajzsmirigyem és a cukorszintem is a világ legtermészetesebb módján működik és ez is igen fura..

2014. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerencses vagy, hogy mindket lany hamar jott!

Kivancsi vagyok, nekem mennyire restartolt a szervezetem szules utan. Egyebkent a pajzsmirigyemre tiroxint is szedek, de mondjuk ez mar mindig igy lesz.

2014. nov. 17. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagy hercehurca után, mire a férjem úgy döntött, hogy akkor ő írja fel a Meforalt már terhes voltam a lányunkkal, az volt a második próbálkozós hónapunk. A szülés után nem kezdtem el újra szedni a gyógyszert, egy évig minden értékem szuper volt, onnantól totál szétcsúszott újra. Csak jövőre tervezünk tesót, de le akartam írni, hogy jelenleg gyógyszer nélkül 35-40 naposak a ciklusaim (1 évig 28 naposak voltak met nélkül is), és bár túlsúlyom nem igazán van, az inzulinterhelésem is nagyon gáz. :/ Nálunk nem jött be a gyógyszermentes időszak. :(

2014. nov. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!