Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal 4 hónapja próbálkozun...

Párommal 4 hónapja próbálkozunk, de nem sikerül teherbe esnem. Van valami praktika vagy gyógyszer ami segíthet (mindketten alkalmasak vagyunk)?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
4hónap még nem annyira sok várakozási idő bár neked annak tűnhet! :) ne görcsölj a témára mert azért sem fog összejönni! Mi is kb 4hónapot próbálkoztunk amikor én azt mondtam hogy elég,majd jön ha akar,és lám, nem sokra rá pozit teszteltem :) 10hónapos a fiam.
2014. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

4 hónap nem olyan vèszes! De ne vedd bàntàskènt! Màs èvekig/hónapokig probalkozik gyógyszerrel,pratikakkal.

Ha nagyon ra gorcsolsz azert sem fog ossze jonni a babo. Tapasztalat!! :(


Nekem 9 hónap utan sikerult a babo!(gyogyszerek/praktikak nelkul)


Noh de a kerdesedre valaszoljak!

Hömèröz - valakinek ezt bevalt

Szedj vmi terhes vitamint. (elevit,gravida)


Tenyleg nem bantaskent irtam!

Drukkolok , hogy babas legy! :)


Sok sikert!


10hkm

2014. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Ti is nézzétek el nekem (tombol a pms), de mi az, hogy "ne görcsöljön rá"? Ne gondoljon a kockás elefántra? Egyébként nem írta, hogy álmatlanul forgolódik és minden mesu után 5 napig hisztizve vergődik a metron. Ha jól értem, csak arra volt kíváncsi, mit tehet még pluszban a dologhoz.

Viszont, hogy érdemben válaszolhassak, nekem is tudnom kell, hogy eddig hol tartotok? Mennyire ismered a tested ilyesmi. És mit jelent "mindketten alkalmasak vagyunk".

Bocs, még egyszer.

Egy rágörcsölős. :(

2014. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is ez a 4.hónap. tegnap volt ovum hát kíváncsi vagyok sikerült-e majd kiderül. én is folyton rágondolok :D nagyon különös dolgot kell csinálnom hogy ne a babára gondoljak :/ nekem is mondják hogy azért nem jön mert rágörcsölök...használtunk már ovu tesztet az sem jött be, fekve maradok aktus után, gyertyaállás, különböző pózok. én is kezdek elkeseredni :/ ha szeptemberig nem jön össze akkor megyünk vizsgálatokra! ehhez a hónaphoz próbálok úgy állni hogy jön jön ha nem nem!
2014. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

En nem bantalak benneteket. En is ragorcsoltom 4honapig :(

Parom mondta, hogy ez igy nem lesz jo! Valtoztatsak rajta! Szepen lassan bevettem a leszarom tabit(bocsi de tenyleg igy volt). Programokat csinaltam, terveztem elore es probaltam nem erosen a babara gondolni. Nincs olyan, hogy nem gondolunk ra. Igyekeztem nem arra gondolni nah akkor most ossze jott.

Tenyleg nem konnyu :( de ne adjatok fel :)

2.valaszolo/9+6hkm

2014. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem monta hogy rágörcsöl.

Nem árt szedni vitaminokat (amúgy sem) A-tól E-ig. Omega 3.

Esetleg hőmérőzni, LH tesztet használni.


Ne csináljunk már úgy, hogy tuti hogy az nem lesz terhes aki minél jobban odafigyel magára. Akkor a lombikosoknak és inszemeseknek sem lenne babája soha. Nyugiban is lehet figyelni a jeleket

2014. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én E vitamint és Folsavat szedtem, ill. próbáltam figyelni a termékeny időszakot, és akkor kb. kétnaponta voltunk együtt, utána feküdtem még fél órát felpolcolt lábakkal (bár ez lehet, hogy csak babona)

Ne izgulj, jönni fog az a babácska!

2014. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen praktika?

szex, szex és szex :) folsav és ne görcsölj rá

2014. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

lh teszt jó ötlet :)

ha ez rágörcsölés, én biza rágörcsöltem, be is vallom hogy aznap kedvem se volt a szexhez, de gondoltam ne menjen el egy hónap se kárba. Most már lassacskán a pocakom is látszik. Negyedik hónap volt. Ennyit a rágörcsölős dumáról! :D


13hkm

2014. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam nőgyógyásznál, mert nekünk sem jött össze eddig. Ő a Femibion 800 vitamint javasolta. Folsav van benne egy kicsit rásegít a teherbeesésre.
2014. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!