Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti tesztelnétek újra a helyemb...

Ti tesztelnétek újra a helyemben? Vagy más állhat a háttérben, nem terhesség?

Figyelt kérdés

Októberben megvolt rendesen. Aztán novemberben késett 2 napot, ekkor teszteltem negatívat. Aztán megjött, de olyan nagyon piros volt, híg, nem darabos és tovább tartott 2 nappal a szokásosnál. Egy hónapja hányingerem van, folyton éhes vagyok, fájdogál az alhasam, most meg 3 napja még hasmenés szerűség (kicsit lazább a szokásosnál) is társult. Hányinger nem csak reggel van, úgy egész nap állandóan, tegnap este volt de nagyon.

Elképzelhető hogy terhes vagyok, érdemes lenne tesztelnem megint?

Amúgy második babát próbáljuk összehozni a 4 éves kisfiunk mellé (ő két év próbálkozás után jött össze), vele gyakorlatilag félidőig hányingerem volt mindig.


2014. nov. 18. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a tüneteid terhesség okozná már egy hónapja, akkor pozitív lenne. Szerintem ez más.
2014. nov. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utoljára november 3-án teszteltem, azóta nem.
2014. nov. 18. 09:32
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem tesztelj megint.ha negativ akkor menj dokihoz
2014. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!