Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lejárt terhességi teszt...

Lejárt terhességi teszt használható?

Figyelt kérdés
Ha lejárt a szavideje a terhességi tesztnek, akkor rossz eredményt fog mutatni, vagy nem mutat semmit? Vagy nincs is hatással a szavidő a teszt eredményére?

2014. nov. 18. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A rajta levő reagens szavideje lehet, szerintem megcsinálhatod, de én kételkednék az eredményben, különösen ha negatív. Nem véletlenül van rajta szavidő.
2014. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vilcsianyuja ***** válasza:

Ha elhasználod, attól bajod nem lehet, tégy egy próbát. Tök mindegy, hogy elhasználva vagy használatlanul dobod ki. Valószínűleg tényleg inkább az lehet, hogy lebomlik a reagens, és fals negatívat mutat, de pár hónapja lejárt teszten még nem biztos, hogy tényleg lebomlott. Szóval ha pozitívat mutat, annak hihetsz, ha negatívat, akkor is várhatsz egy pár napot.

Aztán pár nap múlva tesztelj egy újjal!

2014. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! én is lejárttal teszteltem, már fél éve le volt járva. Eddig mindég negatívat sajnos. Most pozitív lett, 3-at is megcsináltam belőle és nem tévedett. :) Szóval szerintem jót kell hogy mutasson a lejárt is. 11hkm :)
2014. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!