Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztet csináltam...

Terhességi tesztet csináltam ma, pedig még van egy pár napom hátra. Alighogy színezte a vizelet, lehetett látni a második csíkot is, ahogy száradt halványodott, de még mindig látni. De a szellemcsík ilyen hamar, időn belül nem látszana. Vagy mégis?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 12:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

[link]



Szia,nekem 6 nap késéssel lett ilyen a tesztem.

Neked is hasonló?

Mert közben nekem már doki is megállapította,hogy kerek 5 hetes vagyok:)

2010. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az 5 hetes kismami vagyok.

Na mi van veled pozitív lett a teszt?

2010. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Még nem mertem újra tesztelni,még várok.Annyi más lett nálam,hogy többször lett hányingerem,és a mellemen megjelentek a fehér mirigyek.Bizakodom,de még várok.Köszi hogy érdeklődtél,és még jelentkezem majd.
2010. jan. 31. 13:35
 14/17 anonim ***** válasza:

Kismami vagyok:)

Reggel csináld meg szerintem,nincs mire várnod,eltelt 2 nap,lehet most már erős pozi lesz!

Én drukkolok,írj reggel mi van:)

Szia!

2010. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia teszteltél???

Én drukkoltam,mi lett az eredmény???

2010. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Még mindig halovány,de erősebb,most már megvárom a hétvégét,remélem akkor már erős lesz.Most már többször van hányingerem,sokat feszül a hasam.Remélem minden jól alakul.
2010. febr. 1. 13:24
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia

A halvány csík is csík!!!

Nekem olyan tesztem lett,hogy rajtam kívül senki se látta a második csíkot (tényleg nagyon halvány volt és jó fény kellet hozzá),most már 10 hónapos a kislányom.

Gratulálok!!!!!

2010. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!